Ulichnaya Eda збере фермерів, крафтовіків та страви з локальних продуктів - PostEat

пошук

Ulichnaya Eda збере фермерів, крафтовіків та страви з локальних продуктів
14-09-2017 0 1911

administration

Автор


Вересень – щедрий та врожайний місяць. Тому 23-24 вересня темою фестивалю Ulichnaya Eda буде «Ферма», а фуд-корт буде ломитися від страв з фермерських локальних продуктів.

Ті, хто хоч раз був на фестивалі Ulichnaya Eda знають, що після всіх гастрономічних відкриттів і розваг, потрібно зайти в Local Food Market. Тут можна купити м’ясну і рибну фермерську продукцію, домашні соуси та напої, натуральні солодощі та снеки, продукти від маленьких сироварень та молочних господарств. Ці ласощі зручно взяти додому та продовжити фестиваль вуличної їжі ще на кілька днів або порадувати гостинцями друзів і близьких людей. Завдяки тематиці «Ферма» цього разу Local Food Market стане масштабнішим та представить нові категорії фермерських продуктів. Крім частувань фермери готують лекції, де поділяться своїм досвідом відкриття невеликих крафтового виробництв, і дегустації своєї продукції. Розклад лекцій та інших активностей буде традиційно в газеті, яку можна взяти на касі.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Вперше в рамках Ulichnaya Eda відкриється алея українських ремісників. Майстри готують выроби в таких категоріях: рукоділля, реміснича творчість, декоративне мистецтво, посуд з різних матеріалів, косметика ручної роботи, одяг і аксесуари.

Також на фестиваль повернуться мандрівники – компанія Hakuna Matata. Вони об’їхали більше сотні країн та зібрали тисячі рецептів. На їхньому стенді можна буде спробувати автентичні страви, послухати дивовижні історії і подивитися фільми про подорожі.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Оскільки багато гостей фестивалю Ulichnaya Eda приходять з дітьми, для них до традиційної дитячої зоні додасться контактний зоопарк. Дорослі та діти зможуть повеселитися в лабіринті з сіна, сфотографуватися на тракторі, виграти в конкурсах частування для себе і друзів, відвідати презентацію нового гриля від Tefal і навчитися готувати на ньому, взяти участь в майстер-класах з виготовлення вінків та ляльок-мотанок, в перестрілках кетчупом і гірчицею та інших гастрономічних і спортивних активностях.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Місце проведення: «Арт-завод Платформа» — найбільший креативний кластер в Україні, розташований на території колишнього «Дарницького Шовкового Комбінату», площею 100 тис. Кв.м. Це закрита еко-система, яка об’єднує бізнес, фестивалі, коворкінг, IT, арт, fashion, освіту та інші індустрії креативної економіки. З 2014 року гостями подій стало більше двох мільйонів чоловік, а бізнес-community об’єднало понад 300 різних стартапів і інноваційних проектів.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi