Уляна Супрун закликала українців голодувати - PostEat

пошук

Уляна Супрун закликала українців голодувати
26-04-2019 0 1434

Автор


На своїй сторінці у Facebook в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун нагадала українцям про користь короткочасного голодування. Лікарка та чиновниця наголосила, що практики постів та взагалі  утримання від їжі на деякий час допоможуть очистити організм краще, ніж будь-які клізми та соки. Справа в тому, що при голодуванні тривалістю 18-24 години запускаються процеси автофагії. Це коли клітина сама знищує неправильно згорнуті білки, віруси, бактерії та інший непотріб. Цей процес відбувається в організмі постійно, а голодування здатне його активізувати.

Такий підхід до очищення організму науково підтверджений. Більш того, Осумі Йошинорі отримав за нього Нобелівську премію у 2016 р. Доведено, що короткочасне голодування покращує якість та збільшує тривалість життя, полегшує протікання багатьох хвороб,  знижує рівень холестерину, запобігає ожирінню і т.д.

Підходів до голодування існує кілька, наприклад, можна пропускати вечерю та сніданок або просто протягом якогось часу суттєво зменшувати споживання калорій. Та важливо після голодування не з’їсти вдвічі більше. Також варто пам’ятати, що інтенсивні тренування не варто планувати на період відмови від їжі. Вагітним жінкам, а також діабетикам від голодування слід відмовитися взагалі.  

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi