Азія у Києві: в'єтнамські сендвічі, spring rolls, Ga Cari, Banh bao, pho bo, mi tron vit та інше - PostEat

пошук

Азія у Києві: в'єтнамські сендвічі, spring rolls, Ga Cari, Banh bao, pho bo, mi tron vit та інше
09-07-2019 0 5339


Заклади, що дивують автентичними азійськими стравами, шукала редакція PostEat. Пікантні смаки та екзотичні поєднання, велика кількість спецій та пекуче-гострі страви, мала кількість жирів та велика кількість соєвих продуктів — саме такою ми знаємо азійську кухню, що за правом вважається однією з найсмачніших у світі. Де саме пізнавати Азію на смак, читайте у нашому матеріалі.

Bánh mì vs Marketing

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Цитадельна, 6/8.

Бюджет: ₴₴₴. Суп (155 грн), салат (90 грн), рисові боули (100-110 грн), в’єтбургер (80-110 грн).

Страви: Cold Cuts Banh Mi – 90 грн, Chix Banh Mi – 90 грн, Kimchi – 110 грн, суп фо – 155 грн.

Напої: гострий томатний сік – 25 грн, холодний тайський чай – 25 грн, імбирний чай – 20 грн, чай з мелісою – 20 грн.

Деталі: монопродуктовий заклад, в’єтнамський сендвіч Banh Mi, страви з ферментованими продуктами, проект Євгена Михайленко (засновник Noodle vs Marketing), приміщення з невеликою кількістю столиків, доставка, take away, відсутній резерв столів.

Bánh mì vs Marketing — монопродуктовий заклад Євгена Михайленко, який подарував цьому місту, без сумніву, найкращі сендвічі Bahn Mi. Ця страва, що виникла на вулицях Сайгона, є гібридом франко-в’єтнамської кухні і складається з багета, розрізаного вздовж, та начинки — кислого маринованого дайкона і моркви, хрусткої кінзи, гострих чилі, скибочки огірка і великої вількості білку, від солодкої фаршированої свинини або паштету до сардин.

Вьетнамский привет

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: Бесарабська площа, 2.

Бюджет: основні страви (35–150 грн), десерти (120 грн), напої (25 грн–75 грн).

Страви: суп фо бо – 110 грн, смажена локшина з качкою mi tron vit – 150 грн, bahn bao – 35 грн, спрінг-рол з креветкою та манго nem song tom – 100 грн.

Напої: чай улун – 25 грн, сидр – 35 грн, в’єтнамська кава зі згущенкою – 45 грн.

Деталі: стрітфуд локація, лаконічне меню, самобутня концепція, take away, традиційна в’єтнамська кухня відкритого типу.

«Вьетнамский Привет» — стрітфуд локація від засновників ресторану китайської кухні «Китайский привет», яка розташована на фудкорті Бессарабського ринку. Відкрита кухня, строкаті слогани, аромат наваристого бульйону і червоні коробочки to take away — кілька років тому заклад став справжнім хітом серед поціновувачів азійської кухні.

Kin Kao

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Андріївська, 9а.

Бюджет: ₴₴. Закуски (30–250 грн), спрінг-роли (135–165 грн), основні страви (115–260 грн), десерти (96 грн).

Страви: спрінг рол з тунцем – 165 грн, чачжан мен зі свининою – 180 грн, смажений рис Жасмин з лососем та лемонграсом – 226 грн, індичка гун бао з овочами, деревними грибами та арахісом – 130 грн, Кук Сі – 115 грн.

Напої: уточнюйте безпосередньо в закладі.

Деталі: ресторан азійської кухні, авторські коктейлі, кілька зал, стіни прикрашені розписом, крафтові лимонади, коктейльна карта, великий вибір міцного алкоголю.

KIN KAO — азійський ресторан на Подолі, де готують колоритні азіатські страви за автентичними східними технологіями з авторськими нотками від шеф-кухаря. Назва закладу у перекладі з тайської мови означає «їсти рис», але рис — не єдина зірка в меню. Воно вражає різноманіттям традиційних салатів, закусок, страв з м’яса та риби, а також спринг-ролів, немів, страв WOK та десертів.  У найкращих традиціях азійської кухні в ресторані подають великі порції страв з насиченим смаком, а доповнюють їх авторськими коктейлями.

Chang В’єтнамська Бістрономія

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: Ярославів вал, 23а.

Бюджет: ₴₴. Салати (135–178 грн), спрінг-роли (95–185 грн), гарячі закуски (145–435 грн), локшина та рис (162–198 грн), гарячі страви (170–375 грн), десерти (59–95 грн).

Їжа: суп фо бо тай – 118/ 155 грн, спрінг-роли з тофу та грибами шиїтаке – 95 грн, спрінг-роли з копченим вугрем – 185 грн, чім кут чім бо – 170 грн, бо тай чан – 152 грн.

Напої: чай масала – 85 грн, кокосовий лимонад – 88 грн, Lemongrass Sour – 168 грн.

Деталі: знаходиться в центрі Києва (Шевченківський район), позиціонує себе як демократичне бістро, в’єтнамська кухня, стильний інтер’єр, тераса, шеф-кухар-в’єтнамець, формат take away, дитяче меню, підходить для вегетаріанців.

Chang — це справжнісінька в’єтнамська бістрономія з автентичною кухнею В’єтнаму, щоправда з актуальним стильним інтер’єром і повноцінним обслуговуванням. Шеф-кухар в Chang, як і годиться ресторану, що заявляє про автентичність своїх страв, — в’єтнамець. Увазі гостей тут пропонують суп фо у декількох варіаціях, неми та спрінг-роли, смажену локшину та рис, вонтони і ще безліч скарбів в’єтнамської гастрономії. І хоча формат бістрономіі передбачає швидкий прийом їжі, в Chang хочеться затриматися подовше, щоб досхочу насолодитися гастрономічними дивовижами на затишній внутрішній терасі.

Noodle vs Marketing

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: Хрестовий провулок, 8/9 (у дворі).

Бюджет: ₴. Рамен (60–115 грн), жасминовий рис (80–105 грн).

Їжа: шіо рамен – 60/70 грн, шой рамен – 75/85 грн, пекучий рамен – 105/115 грн, боул Old fashioned – 90/ 105 грн.

Напої: чорний чай – 20 грн, холодний тайський чай – 20 грн, чай улун – 40 грн, березовий сік – 20 грн.

Деталі: раменна, знаходиться на Печерську, бренд–шеф Євген Михайленко, ферментована їжа, стандартні та бебі-порції, столики на відкритому повітрі, take away, відсутній резерв столів.

Noodle vs Marketing — ще один заклад Євгена Михайленка та компанії Food vs Marketing. Це своєрідна мікро-їдальня для усіх, хто хоче з’їсти якщо не автентичний, то, безсумнівно, смачний рамен. Тут його подають з домашньою локшиною, бульйоном на вибір, вареними курячими яйцями, кунжутом, зеленою цибулею та норі. Гостям пропонують обрати між стандартною та бебі-порцією, а також самостійно додати інгредієнти  до рамену на вибір.

Spicy NoSpicy

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Велика Васильківська, 114.

Бюджет: ₴₴₴. Супи (127–279 грн), салати (175—269 грн), сіфуд (199—465 грн), десерти (65—95 грн).

Страви: том ям з креветками та кокосом – 279 грн, індійське карі – 163 грн, спрінг-рол з баклажаном та горіховим соусом – 110 грн, корейський суп куксі – 219 грн.

Напої: мескаль з кордіалом з копченого чая – 160 грн, коктейль Fuji – 175 грн, коктейль Spicy Punch – 185 грн.

Деталі: паназійська кухня, шеф-кухар Юрій Приємський, шеф-бартендер Олександр Литвинов, авторські страви, стильний інтер’єр, оригінальні авторські коктейлі, страви з морепродуктів, великий вибір азійських гарячих напоїв і чаю, резерв столів.

Spicy NoSpicy — захоплююча паназійська кухня з авторськими штрихами шеф-кухаря ресторану Юрія Приємського. У меню ресторану зібрані найгучніші хіти японської, китайської, в’єтнамської, тайської та індійської кухні. Меню та коктейльна карта тут складені так, щоб яскравий смак автентичних страв гармонійно поєднувався з авторськими коктейлями. Для зручності також є спеціальні позначки смакових особливостей страв, щоб гості могли обрати бажану страву і не розчаруватися.

Tin Tin

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Липинського, 15 (Київський велотрек).

Бюджет: ₴₴. Стартери (95–235 грн), основні страви (185–290 грн), десерти (120 грн).

Їжа: суп фо бо – 129 грн, нем сонг том – 160 грн, бань бао чіа пате зуа – 170 грн, бань бао з міксом овочів та едамаме – 75 грн, са хой са – 280 грн, ган га кай – 240 грн.

Напої: Tonic Non-La — 165 грн, Pure Zen — 185 грн, Pur Poison — 185 грн.

Деталі: ресторан в’єтнамської кухні, концепт-шеф Ілля Сьомін, концепт-шеф-бармен Артем Скапенко, оригінальний інтер’єр, великий вибір страв з морепродуктами, тераса, резерв столів, формат take away, живий молодий бамбук на столах, авторська коктейльна карта, карта алкогольних напоїв.

Tin Tin — в’єтнамський ресторан, назва якого схожа з в’єтнамської фразою tính tiền, що означає «просити рахунок». Розташований він на території київського велотреку, і це — ще одна прив’язка до в’єтнамської культури: у В’єтнамі одним з найпопулярніших видів транспорту є велосипед. Концептуальний інтер’єр, традиційні в’єтнамські страви та смачні коктейлі утримують заклад у переліку найпопулярніших гастро-локацій Києва. У меню вдало поєднується традиційна в’єтнамська гастрономія та смілива ф’южн-кулінарія. А ще в Tin Tin гості можуть скуштувати один з найкращих супів Фо у всьому Києві — тут його готують за рецептами північного В’єтнаму. До насиченого яловичого бульйону з рисовою локшиною в якості добавок пропонують органічну в’єтнамську зелень, гострий соус чилі і кисло-солодкий дресінг.

Фото: Facebook Bánh mì vs Marketing, Вьетнамский Привет, KIN KAO, Chang В’єтнамська Бістрономія, Noodle vs Marketing, Spicy NoSpicy, Tin Tin

Головна фотографія (колаж): Вьетнамский приветTin TinKin Kao

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 



Tweet

Коментарi