Відомі бренди продуктів харчування, які мають різні імена по всьому світу - PostEat

пошук

Відомі бренди продуктів харчування, які мають різні імена по всьому світу
03-12-2019 0 8850


Великі компанії нерідко називають свої товари в різних країнах по-різному. Причиною цьому можуть бути мовні закони держави, франчайзинг або реєстрація торгівельних знаків. Якщо ви шукаєте в закордонному магазині якийсь товар і не можете знайти, не виключено, що він в цій країні поширюється «під псевдонімом». Редакція PostEat пропонує дізнатися, які всесвітньо відомі бренди змінюють в інших країнах свої назви і з яких причин це відбувається.

Danone vs Dannon

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Компанію Danone в 1919 році заснував іспанський фармацевт Ісак Карассо. Назвав торгівельну марку він на честь свого сина Даніеля, родинне прізвисько якого було Данон. У 1942 році, коли Друга світова війна охопила Європу, керівник компанії Даніель Карассо перевів сімейний бізнес до США і заснував Dannon Milk Products, Inc. Чому в назві з’явилось подвоєння? Оскільки класичну назву бренду американці вимовляли невірно, розділяючи її на два слова «dan» і «one», керівництво вирішило «американізувати» її, додавши подвоєння.

KFC vs PFC

Компанії KFC (Kentucky Fried Chicken) довелося підкоритися законам франкомовної канадської провінції Квебек і перекласти своє найменування для присутності в цьому регіоні. Там бренд називається PFK (Poulet Frit Kentucky), що з французької перекладається як «смажена курка з Кентуккі».

Burger King vs Hungry’s Jacks

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Перший ресторан Burger King з’явився в США в 1954 році, після чого заклади під цим ім’ям почали поширюватися по всьому світу. Однак перед виходом на австралійський ринок  в 1971 році керівники компанії з’ясували, що в цій країні вже існує бренд з такою назвою. Тоді топ-менеджмент Burger King вирішив взяти найменування Hungry’s Jacks — один із запропонованих варіантів франчайзі фірми в Австралії Jack Cowin.

Milky Way vs 3 Musketeers

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Бренд відомих молочних шоколадних батончиків Milky Way (перекл. молочний шлях) був створений в 1923 році американським підприємцем, бізнес-магнатом і кондитером Франкліном Марсом. Цікаво, що в США він продається під назвою 3 Musketeers (перекл. три мушкетери). В той час як європейський шоколадний батончик з карамельною нугою Mars в Сполучених Штатах продається під маркою Milky Way.

Twix vs Raider

Подвійний батончик із пісочного печива з карамеллю спочатку називався Raider і вперше почав вироблятись у Великобританії в 1967 році. У 1979 році продукт був імпортований в США під назвою Twix. Назва походить від двох англійських слів: «twin» (подвійний) і «biscuits» (печиво). У багатьох європейських країнах батончик перейменували у 1991 році, а в таких країнах як Данія, Фінляндія, Норвегія, Швеція та Туреччина шоколадка набула міжнародної назви в 2000 році.

Lay’s vs other

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Марку чіпсів Lay’s придумав американець Герман В. Лей, який почав свій бізнес в 1932 році в Нешвіллі. 24-річний комерсант продавав тоді чіпси Gardner’s компанії Barrett Food Products, розташованої в Атланті, штат Джорджія. Лей був вірний торговій марці Gardner компанії Barrett Food Products до 1944 року, коли вирішив змінити назву картопляних чіпсів на Lay’s Potato Chips. Цей рік і вважається роком народження торгової марки Lay’s. В Австралії Lay’s продаються під назвою Smith’s — на відміну від Lay’s, логотип має форму ромба.  У Великобританії продукт продається під брендом Walkers, який існує понад 70 років — компанія PepsiCo перейменувала Walkers на Lay’s в 1989 році, однак у Великобританії ім’я Walkers залишилося назавжди. В Ірані Lay’s називаються Sensations, у В’єтнамі — Poca, в Ізраїлі — Tapuchips.

Dove vs Galaxy

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Чиказький магазин цукерок та морозива Dove Candies & Ice Cream заснував американець грецького походження Лео Стефанос у 1939 році. Кондитерські вироби магазину були представлені у Великобританії в 1960 році під назвою Galaxy. До 1985 року бренд успішно розвивався та збільшував мережу реалізації. Проте в 1986 році власники прийняли пропозицію та продали Dove  компанії Mars Incorporated.

Фото: Facebook-сторінки брендів

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 



Tweet

Коментарi