Top Italian Wines Roadshow всесвітньо відомого винного гіда Gambero Rosso та іншіе цікаве в рамках салону вин Wine & Spirits Ukraine 2020 - PostEat

пошук

Top Italian Wines Roadshow всесвітньо відомого винного гіда Gambero Rosso та іншіе цікаве в рамках салону вин Wine & Spirits Ukraine 2020
30-10-2020 0 602

Партнери

Автор


Цього року всі потерпають від пандемії та її наслідків, винна індустрія не є виключенням. Практично всі найважливіші міжнародні винні івенти в 2020 році були скасовані. Але нам пощастило: 3-5 листопада в київському МВЦ пройде черговий салон вин Wine & Spirits Ukraine. Це — одна з найважливіших подій у винній індустрії країни.

Салон вин, алкогольної продукції та пива проводиться в Україні з 2018 року. Саме тут зустрічаються, знайомляться, спілкуються українські і зарубіжні виробники вин і іншого алкоголю з сомельє, імпортерами, дистриб’юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з України і зарубіжжя.

Хочемо одразу поділитись чудовою новиною: маємо спеціальну пропозицію спеціально для читачів PostEat від організаторів Wine & Spirits Ukraine 2020.

Ви можете відвідати салон вин Wine & Spirits Ukraine 2020 безкоштовно! 

Для цього зареєструйтеся на сайті https://wineandspirits.com.ua/visit/, при реєстрації введіть промокод POSTEAT і отримайте безкоштовний квиток для відвідування салону, який буде дійсний всі три дні.

Чого чекати від Wine & Spirits Ukraine цього непростого року?

На форум зберуться виробники вин та іншого алкоголю з України, Грузії, Іспанії, Італії, Португалії та інших країн. Серед них — як добре відомі в Україні та за її межами виробники, так і компанії, які тільки планують свій вихід на український ринок. 

Головна зіркова подія салону 2020 — Gambero Rosso Top Italian Wines Roadshow, світове турне кращих вин Італії. Вперше в Україні провідний італійський медіахолдинг, що видає головний винний гід Італії Tre Bicchieri, проведе в Києві унікальну дегустацію італійських вин преміум-класу в рамках салону вин Wine & Spirits Ukraine 2020! 

Це безпрецедентна подія, яку просто не можна пропустити, як мінімум тим, хто працює у винній та ресторанній сфері. Експерти та поціновувачі вин — велкам! Або benvenuti, як кажуть італійці.

Під час Wine & Spirits Ukraine 2020 відбудеться виноробний конгрес, який відвідають провідні представники винної індустрії України та зарубіжні гості. Тема конгресу 2020 року —  інноваційні технології та експорт.

Дегустаційний конкурс Ukraine Wine & Spirits Awards 2020, що проводиться за підтримки Асоціації сомельє України, традиційно дасть оцінку українським та іноземним винам і іншим алкогольним напоям, представленим на українському ринку.

Також гості салону зможуть відвідати майстер-класи від учасників і партнерів івенту.

Одночасно з Wine & Spirits Ukraine відбудуться:

— WorldFood Ukraine — Виставка продуктів харчування

— Виставка пива BeerEx Ukraine 2020 року — експозиція пива і слабоалкогольних напоїв, яка представить як промислові, так і крафтового пивоварні України та світу.

Детальну інформацію про відвідування Wine & Spirits Ukraine 2020 року, розклад майстер-класів та інших подій можна знайти на сайті www.wineandspirits.com.ua або на сторінці виставки в Facebook.

І надзвичайно важливе питання: безпека.

Організатори Wine & Spirits Ukraine 2020 ретельно опрацювали всі заходи безпеки, які необхідні для проведення такого салону

Організатори дотримуються всіх вимог МОЗ та КМДА для проведення масових заходів: обов’язковий контроль температури на вході, обов’язково носіння маски на всій території, контроль дотримання дистанції, всі стенди учасників стоять на відстані 3-4 метрів один від одного, на всій території розташовані САНІТАЙЗЕР, кожен відвідувач на місці має індивідуальний келих!

Будь ласка, зважайте на те, що одним з головних вимог безпеки є індивідуальний келих!

Будь ласка, візьміть свій келих або придбайте його онлайн.

До зустрічі на салоні! І будьте здорові!

Текст та фото надані Wine & Spirits Ukraine та Gambero Rosso

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi