Michelin випустить нову колекцію путівників - PostEat

пошук

Michelin випустить нову колекцію путівників
18-04-2019 0 1467


Michelin аноносували реліз нової колекції путівників. Тепер разом з «червоними» гідами про ресторани та «зеленими» гідами про подорожі будуть випускатися путівники з назвою Food and Travel.

Food and Travel  —  новий формат Michelin, що є і гастрономічним гідом і журналом. Видання буде містити інформацію про гастрономічні локації світу, публіцистичні матеріали, інтерв’ю з шефами, рестораторами та фермерами, а також карти та маршрути.

Перший випуск Food and Travel  буде присвячений одному з островів Середземного моря — Корсиці. Такий вибір команди Michelin пояснюється неабиякою зацікавленістю аудиторії у цьому напрямку: серед французьких гідів Корсика є однією з найпопулярніших локацій, а «зелений» гід, присвячений цьому острову, вважається бестселером.  На сторінках видання читачі подорожуватимуть 5 регіонами острову, дізнаються про найцікавіші напрями та найкращі пляжі. А ще познайомляться з особистостями, які розвивають гастрономічну культуру Корсики.

У фокусі наступних видань  Food and Travel  будуть великі мегаполіси, наприклад, Нью-Йорк, і цілі країни, наприклад, Португалія. Перші випуски будуть видаватися французькою. Food and Travel  також планують запустити у цифровому форматі.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi