Art Cocktail Menu в Talkies Bar: 12 коктейлів — 12 стилів мистецтва - PostEat

пошук

Art Cocktail Menu в Talkies Bar: 12 коктейлів — 12 стилів мистецтва
14-04-2023 0 4720

ПРОМО

Автор


Talkies Bar – коктейль-бар на Подолі з культурно-просвітницьким напрямом. Цього разу, команда бару знову доторкнулась до мистецтва та заглибитись в епохи розвитку живопису з вкрапленням власного модернового українського бачення. Пропустивши крізь себе безліч культурних епох, об’єднавши ці знання, додавши натхнення та властивої їм пристрасті, вони створили це меню, яким хочуть поділитись з вами.

Трохи про поєднання стилів живопису та барної культури і який сенс вклали в кожен коктейль:

Авангардизм

Обрали цей стиль, тому що він виходить за рамки академічного мистецтва. Це мистецтво, яке може бути будь-яким, в ньому немає якихось правил, немає стандартів. Це стиль мистецтва, який просто висловлює художник так, як він його бачить. Кожен може себе асоціювати з цим стилем, з його нестандартністью — це стиль, який рухає вперед.

В коктейлі «Авангардизм» цей стиль виразили поєднанням коньяку і бренді, як базових стандартних речовин, але удосконалених незвичністю — додаванням солі. Цю солоність підкріпили нестандартним лікером, який приготували самостійно, це лікер з граппи трояндової води та попкорну. Для того щоб всі ці інгредієнти між собою класно поєднати і цей коктейль став чимось нестандартним, додали до нього вермут, щоб все це збалансувати та підсушити.

Пуантилізм

Цікавий тим, що при погляді здалеку видно цікаву повноцінну роботу, а з близька видно окремі елементи — там не змішуються кольори, кожен елемент окремий та чистий, все вимальовується крапками. Коли тільки людина дивиться здалеку, у неї вимальовується повна картина. В закладі важають, що цей стиль є втіленням непростої спільної роботи команди бару. Гості бачать цілу картинку, але коли починають задумуватись про всі процеси, розуміють наскільки це кропітка проведна робота й як довго це вибудовувалось. Пуантилізм, як бізнес.

Коктейль «Пуантилізм» базовий кисло-солодкий трошки з яблуком, як спільна картина. Але щоб було цікаво, до нього подають 4 желейки з 4 смаків – солодкий, кислий, гіркий і солоний. Це дає можливість подивитися на те, як працюють людські рецептори. Тобто поєднання бази і доповнення її відповідним смаком — змінюючи маленьку деталь, змінюємо цілу картину.

Ренесанс

Відродження — одна з найцікавіших епох і видів мистецтва. Основні ідеї Відродження: відродження гуманізму, зосередження на людині, на людських якостях, людина – в центрі уваги, вона є головним відображенням епохи. Тому коктейль «Ренесанс» є насиченим, достатньо міцним, його смаки будуть зосереджені саме на смаках людини: щирих, відкритих, зрозумілих. Відродження, це також епоха різних технічних відкриттів, тому прикрасою цього коктейлю буде морквяна ікра, як частина молекулярної кухні.

Реалізм

Достатньо відкритий вид мистецтва, бо зображення реальних речей в реальному світі, без емоцій, однакової суті сприйняття. Тому сам коктейль «Реалізм» буде зрозумілий в смаку, все, що він буде передавати – момент – ви будете знаходитись десь в полі, чи можливо ви вже відчували ці емоції знаходячись десь на природі: куштуючи свіжий кавун.

Кубізм

Стиль був створений двома художниками – Пабло Пікассо і Джорджем Браком. Основні ідеї – зображення всього, що можна зобразити за допомогою геометричних фігур: квадратів, трикутників, кіл. Кубізм існує сам для себе, а не для зображення дійсності. Коктейль «Кубізм» буде приготований не стандартним методом приготування –  мілк панчем. Основними інгредієнтами та втіленням ідеї, яку заклали в цей напій, є округлі форми інгредієнтів. З основних  – томат і полуниця, і цікавим елементом буде кріп, який додасть смаку умамі. Кубізм – нестандартні рішення, нестандартні відображення, нестандартні смаки.

Імпресіонізм

Це про щось легке, про миттєвість, яка не має сенсового навантаження. Це легкість, це світ у русі, мить. Художники передавали мить, яка вразила. Сам коктейль «Імпресіонізм» легкий, блакитний, бо імперсіоністи застосовували багато блакитної фарби (відсилка до промислової революції). Тоді з’явилося більше доступних фарб і легких пензликів, які допомагали робити мазки.

Романтизм

Це противага класицизму, зображення людини справжньої, не ідеальної, людини, яка живе реальне життя, яка переживає важкі моменти. Це не завжди про романтику, це про бунт, про важкість життя, тому що художники хотіли показати, що не тільки є краса, є і горе і війни. Художники також зображали пейзажі, якими надихнулась команда. У коктейлі «Романтизм» використали яблучний кордіал і яблучний дистилят кальвадос, ототожнивши ці інгредієнти з людиною із селсьокої місцевості, людиною у побуті. Цей коктейль здебільшого буде зрозумілий для всіх, буде простий, але в той час там буде міцний осад з кагору, бо романтизм — це не тільки про романтику, а й про важкість, яку люди переживали після війн.

Сюрреалізм

Стиль, що приваблюває та вражає — завжди цікаво, як людина могла таке створити, в принципі так мислити, щоб зображати такі картини. Цікавий факт –  сюрреалісти створювали свої картини під наркотичним впливом, під алкогольним впливом. Вони навіть морили себе голодом, аби викликати якісь галюцинації, та найглибше досліджувати свою підсвідомість. І всі ці картини вони писали будучи під якимось впливом на розум. В коктейлі «Сюрреалізм» поєднали абсолютний сюр: настоянку з коноплі, ром, горілку та банановий лікер. Останній інгредієнт сюрреалісти часто зображували у себе на полотнах. Завершили коктейльний сюр – пінкою з пряженого молока.

Символізм

Царство мрій та фантазій. Символісти часто прибігали до міфічних і біблійних сюжетів, використовувати алегорії та символи. Найцікавіше те, що вони навіть інколи не знали, що вони пишуть. В коктейлі «Символізм» поєднали декілька українських символів – добробуту (соняшник), лісова мавка (міфічний символ) та зробили коктейль пишним, середньої міцності, питким, ягідним з післясмаком насіння настояного на бренді, брусниці, кисло-солодким.

Фовізм

Фовісти в перекладі дикуни, які захоплювалися живописом, природою, втілювали дуже яскраві загострені кольори, захоплювались східним мистецтвом. Дуже молодий стиль, прожив до 10 років (з 1900 по 1910). Коктейль «Фовізм» з манго, динькою, свіжий, літній, зі східними нотками – дикий. Коктейль буде яскравий, насичений з содовою з пікантними нотами перцевого лікеру. Післясмак дині та десь будете чути наш український локальний інгредієнт у вигляді хріновухи.

Бароко

Найвпізнаваніший стиль, втіленням якого є пишність та вишуканість. В основі коктейлю «Бароко» джин настояний на малині, джин італійський, дуже класне поєднання гіркоти італійського амаро з нашим узваром, буде насичений гіркий дорослий вишуканий смак і візуал. Притаманний самому стилю бароко.

Класицизм

Сам стиль виник у 17-му столітті у Франції, пішов від Античної Греції та Риму. Художники-класицисти вважали еталоном краси – людину, ідеалізували її. Команда бару згодна з цим поглядом, тому коктейль «Класицизм» буде твістом на «вічну класику» «Мілано Торіно», італійський давній коктейль, в який додали трішки Греції.



Давайте відправимось у цю подорож разом — доторкнемося до мінливості мистецтва та віддамося течії у супроводженні авторських 12 коктейлів. Бартендери створювали їх творчо та віддано, як художник, що з трепетом розгортає чисте полотно на мольберті. З кожного коктейлю авторського меню 20% відправляють в благодійний фонд Shields Ukraine на допомогу армії.

 

Talkies Bar

Адреса: вулиця Межигірська, 3/7

Години роботи: пн-пт | 17:00 — 23:00, сб-нд | 16:00 — 23:00 (No Reservе)

 

Матеріал підготовлено у партнерстві з Talkies Bar

 

Текст та фото надані Talkies Bar

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

 

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 



Tweet

Коментарi