Чарльз Шуман повернув нагороду The Worlds 50 Best Bars - PostEat

пошук

Чарльз Шуман повернув нагороду The Worlds 50 Best Bars
09-10-2019 0 2948

MVP

Автор


03 жовтня 2019 року в Лондоні відбулося визначення ТОП 50 найкращих барів за версією The World’s 50 Best Bars.  Окрім барів, Чарльз Шуман, 78 років, відомий німецький бармен, ресторатор, автор книг, власник відомого німецього бару Schumann’s (34 місце в ТОП 50 цього року), отримав відзнаку Industry Icon Award 2019 за вагомий внесок в розвиток барної індустрії.

А вже 08 жовтня він був змушений відмовитися від цієї нагороди, про що він повідомив на своїй фейсбук-сторінці. 

Причиною стало його інтерв’ю виданню The Japan Times, де ще в 2009 році він дозволив собі вислів “A bar is no place for a woman. The important characters are always men.” (переклад — «Бар — це не місце для жінки. Найважливіші фігури це завжди чоловіки«).

На свій захист Чарльз Шуман опублікував пост про те, що йому дуже прикро, що його слова зрозуміли неправильно, адже він багато років цінував гарних бартендерів незалежно від статі, походження та віку. 

Коментатори під цим постом розділилися: більшість вважають, що Чарльз Шуман неправий та не вибачився відповідним чином, а інші вважають, що конфлікт вичерпано. 

Незабарилися і з реакцією організатори The Worlds 50 Best Bars, які за кілька годин після заяви Шумана про повернення нагороду повідомили про те, що приймають нагороду назад, та цього року не будуть визначити іншого переможця. Також вони зазначили, що організатори та спонсори не мали впливу на процедуру визначення переможця. 

Фото schumannsbargespraeche.film

 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi