Найкращі бари без вивіски в Україні за версією Ukrainian Bar Awards - PostEat

пошук

Найкращі бари без вивіски в Україні за версією Ukrainian Bar Awards
26-05-2020 0 2220


Переможців першої Української Барної Премії 2020 оголошено 28 квітня, було визначено лідерів незалежного голосування у 17 номінаціях.

Редакція PostEat розповідає про загальну кількість учасників в кожній номінації, фіналістів в номінаціях та розкриває кількість отриманих домінантами балів.

У цьому матеріалі розповідаємо про фіналістів номінації «Бар без вивіски», партнером номінації є Fozzy HoReCa Expert.

В номінації «Бар без вивіски» представлені бари, які складно знайти, в яких не існує або важко побачити чітку позначку (вивіску), що вказує на вхід, і в яких існують спеціальні правила для відвідування. Загальна кількість номінантів: 14 закладів з 4 міст України: Запоріжжя – 1; Київ – 11; Кропивницький – 1; Львів – 1.

ТОП-5 барів номінації «Бар без вивіски»

Переможець номінаціїLoggerhead

Кількість голосів: 128

Де: м. Київ, б-р Шевченко, 1.

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі (з меню доставки): Rebis – 150 грн, Rubedo – 150 грн, Citranitas – 150 грн, Albedo – 150 грн, Nigredo – 150 грн.

Деталі: бар формату speakeasy, знаходиться в центрі Києва, шеф-бармен Артем Скапенко, дизайн інтер’єру — дизайн-студія YOD, один з найпопулярніших барів Києва, контактна барна стійка в центрі залу, жива музика, інтер’єр у темних тонах.

Loggerhead — це бар формату speakeasy в центрі Києва. Це означає, що заклад не так вже й просто знайти за вищевказаною адресою. Гостям, які бажають відвідати Loggerhead, варто орієнтуватися на двері в електрощитову, це і є вхід до закладу. Дизайн інтер’єру закладу розробляла дизайн-студія YOD. У барі є контактна барна стійка в центрі зали. В барній карті закладу представлені авторські коктейлі, зараз спробувати коктейлі від Loggerhead можна замовивши доставку.

Parovoz SpeakEasy

Кількість голосів: 117

Де: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 19.

Бюджет: ₴₴.

Страви: тепла яловичина з цикорієм – 175 грн, фетучині з білими грибами – 210 грн, пеппер стейк з запеченим томатом – 350 грн.

Коктейлі: Revolvita – 210 грн, Royal Hawaiian – 230 грн, Lucien Gaudin – 210 грн, Parovoz Bloody Mary – 210 грн.

Деталі: speakeasy бар, знаходиться в центрі міста, авторські коктейлі, бартендери переможці багатьох змагань і конкурсів, школа міксології, послуги виїзного коктейльного обслуговування для проведення закритих вечірок.

Parovoz Speak Easy — один з кращих столичних барів, який почав свою історію з 2002 року. Знайти бар з першого разу досить непросто — він знаходиться в підвалі кінотеатру «Київ» і не позначений вивісками. Інтер’єр бару виконаний в стилі стімпанк, а концепція являє собою класичний американський speakeasy з контактною барною стійкою. У Parovoz Speak Easy подають страви європейської кухні, а також класичні коктейлі, авторські твісти і безалкогольні напої.

Hendrick’s bar

Кількість голосів: 112

Де: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 42.

Бюджет: ₴₴. Закуски (59–188 грн), основні страви (208–268 грн), десерти (62–78 грн).

Страви: яловичина татакі – 188 грн, філе сібаса з цвітною капустою – 208 грн, печений перець з ніжним сиром та анчоусами – 158 грн.

Коктейлі: Nevermore – 162 грн, Kao Colada – 188 грн, H&H Negroni – 188 грн, Ajna Sour – 248 грн.

Деталі: коктейльний бар, меню кухні, авторські та класичні коктейлі з усього світу, майстер-класи.

Hendrick’s — хоча і не секретний, але прихований від сторонніх очей, атмосферний бар на тихій київській вуличці. Місце для істинних шанувальників барної культури і тих, хто добре знається на коктейлях. Особливої поваги та уваги заслуговує команда барменів, що дивує публіку за стійкою Hendrick’s. Тут під керівництвом переможця World Class Ukraine 2017 Надіра Кучкарова працюють справжні віртуози міксології, що регулярно беруть участь у головних конкурсах барної індустрії.

Beatnik bar

Кількість голосів: 102

Де: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 23

Бюджет: ₴₴. З меню можна ознайомитись у закладі.

Деталі: коктейльний бар, знаходиться в центрі міста, співвласники закладу Микола Голотін (Parovoz Speak Easy) та Тетяна Брауде, класичні та авторські коктейлі.

Beatnik bar — це заклад у форматі secret place і звичної вивіски у нього немає. Щоб потрапити до бару, треба зайти у двір біля кафе «БПШ» (під вивіску салону краси Barhat) та знайти чорні двері з ліхтарем. Спершу Beatnik bar відкрився у Харкові у 2017 році та запропонував гостям концепцію атмосферного бару з авторськими коктейлями. Восени 2019 року команда харківського бару Beatnik bar переїхала в Київ та перезапустила заклад біля станції метро «Площа Льва Толстого».

Who&Why. Drinkery

Кількість голосів: 100

Де: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 21а/20.

Бюджет: ₴₴₴. Закуски (119–300 грн), салати (199–399 грн), основні страви (250–399 грн).

Страви: камамбер із сезонним соусом – 169 грн, бао-бургер із качкою – 119 грн, ризото з морепродуктами – 399 грн, котлетки по-київськи із жаб’ячих лапок – 299 грн.

Коктейлі:  Brownie Negroni – 250 грн, Berry Cheesecake – 230 грн, Cheese Martini – 240 грн, Green Spark – 230 грн.

Деталі: класичний бар, стильний інтер’єр, три зали, інформативна коктейльна карта, авторські і класичні коктейлі, колекція міцного алкоголю, авторські безалкогольні коктейлі, сиропи і кордіали власного приготування.

Who&Why. Drinkery — стильний бар з особливою атмосферою та коктейльною картою, що вражає різноманіттям. Потрапити в Who & Why. Drinkery можна через ресторан Escobar. Cuban Restaurante y Escondido bar — потрібно зайти в ресторан, спуститися в підвал по сходах і натиснути на дзвінок поруч з чорними дверима. В авторській коктейльній карті представлено 4 категорії: гіркі, солодкі, кислі та гастрономічні коктейлі. У поєднанні з меню кухні коктейлі створюють неймовірні фудпейринги.

Фото: Instagram Loggerhead; Facebook Parovoz SpeakEasy, Hendrick’s bar, Beatnik bar, Who&Why. Drinkery.

Матеріал підготовлено за підтримки Ukrainian Bar Awards

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi