Навчаємо, надихаємо
та об'єднуємо: в Києві пройде нове барне шоу «Спільнота» - PostEat

пошук

Навчаємо, надихаємо
та об'єднуємо: в Києві пройде нове барне шоу «Спільнота»
26-03-2024 0 639

Партнери

Автор


27-28 квітня в GNRTR пройде перше бар-шоу “Спільнота”. Мета — об’єднати барменів та працівники індустрії гостинності для обміну досвідом та натхнення на творчість, а також підвищити культуру споживання. Також цей захід стане корисним надбанням для всіх поціновувачів коктейльної культури. 

На гостей очікує 2 лекційні зали з унікальним освітнім матеріалом та 24 спікерами, дегустаційна зала, 6 топових барів країни з відомими бартендерами та 2 experience-room з незабутнім досвідом. Спеціально для “Спільноти” бари-учасники розроблять ексклюзивні коктейлі, які можна спробувати тільки на івенті. 

Подія використовує cashless-систему, тому розрахуватись за коктейлі можна тільки карткою — готівка заборонена. Тому всім гостям “Спільноти” рекомендують подбати про безготівкові способи оплати заздалегідь. 

“Ідею створення шоу ми дбайливо виношували майже 4 роки, адже всі члени нашої команди мають великий досвід в індустрії, підсилений найкращими міжнародними кейсами і практиками. І зараз саме той час, коли нам необхідно обʼєднуватись, ділитись досвідом задля того щоб ставати сильнішими і рухати індустрію вперед!”,  — поділилась Ірина Желдак, бренд-менеджер навчальної програми Diageo Bar Academy.

“Спільнота” підтримує Незламних – 10% з продажів події передаються на підтримку Національного реабілітаційного центру “Незламні” (“Unbroken”).

Дата: 27-28 квітня

Адреса: м. Київ, вул. Михайла Грушевського 3, GNRTR

Квитки


Текст та фото надані партнером.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi