Нові коктейльні бари Києва: aperitivo bar на ЯрВалу, secret place на Подолі та «секретний бар» на Троєщині - PostEat

пошук

Нові коктейльні бари Києва: aperitivo bar на ЯрВалу, secret place на Подолі та «секретний бар» на Троєщині
12-03-2021 0 894


Про нові коктейльні бари Києва розповідає редакція PostEat. В останній зимовий місяць в столиці з’явилось кілька барів, де можна знайти класичні та авторські коктейлі. Цікаві концепції, яскраві коктейльні карти та смачні закуски — усе це чекає на вас у закладах із нашої підбірки. Коктейльний бар на нижньому поверсі одного з найстарших подільських барів, «секретний бар» на Троєщині, італійська класика в аперитив-барі на Ярославовім Валу та загадковий secret place в центрі міста — знайомтесь з новими барами Києва, які відкрились у лютому.

Bar & Campari

Де: вул. Межигірська 24

Бюджет: ₴.

Напої: коктейлі: Dolcezza – 170 грн, Killer in Red – 170 грн, Negroni Sbagliato – 170 грн, Chocolate Negroni – 170 грн, Braulio Alpina – 170 грн, Santo Spirito – 170 грн.

Деталі: коктейльний бар, знаходиться на Подолі, класичні та авторські коктейлі, прихований вхід, більярдна кімната, кімната для паління.

Коктейльний бар Bar & Campari відкрився на Подолі. Він знаходиться на нижньому поверсі одного з найстарших подільських барів Wood You Like Bar. Потрапити в новий бар можна двері, приховані у шафі. У нижньому барі пропонують окреме меню з класичними та авторськими коктейлями — кожна сторінка меню створена і присвячена окремому виду алкогольного напою, на основі якого готують три коктейлі. Крім цього, в Bar & Campari можна пограти в більярд та облаштована окрема кімната для паління.

Underhand bar

Де: вул. Архітектора Ніколаєва, 7а

Бюджет: ₴₴.

Напої: коктейлі: Born By Corn – 160 грн, Negroni – 150 грн, Smoky Blinders – 145 грн, Molly – 160 грн.

Деталі: спікізі-бар, знаходиться на Троєщині, інтер’єр у стилі лофт, бар-менеджер Антон Рогальов; авторські, класичні та безалкогольні коктейлі, страви американської кухні та закуски до напоїв.

Underhand bar — спікізі-бар на Троєщині, який відкриває свої двері з 17:00. Концепція закладу — «секретний бар». В закладі одна невелика зала, дизайн та декор бару виконаний у лофті. За коктейльну карту відповідав бар-менеджер Антон Рогальов, який також є бар-менеджером Why Bar. В меню, представлені авторські, класичні та безалкогольні коктейлі. Також тут можна скуштувати крафтові бургери, лосося під соусом дор блю, цезар з лососем та моцарелу фрі з журавлиним соусом страви від шефа.

Negroni Aperitivo Bar

Де: вул. Ярославів Вал, 13

Бюджет: ₴₴.

Напої: коктейлі: Garibaldi – 90 грн, Negroni – 90 грн, Veneto Spritz – 90 грн, Truffeldino – 200 грн.

Деталі: коктейльний бар, знаходиться в центрі міста, проєкт від засновників та команди одеського Zelda Bar, засновник Вадим Целух, італійські класичні коктейлі, тихі та ігристі вина, стильний інтер’єр, коктейлі у банках.

Коктейльний бар Negroni Aperitivo Bar відкрився на Ярвалу поруч з Софіївською площею. Засновник Вадим Целух зазначає, що вони створили бар про італійську культуру аперитивних коктейлів. В барі планують пропагувати середземноморський стиль життя та коктейльну культуру. Коктейльну карту створила команда одеського Zelda Bar — робили акцент на тому, щоб позиції у карті були збалансовані за ціною і якістю. Також в закладі пропонують коктейлі у банках, які можна взяти з собою — вони оформлені етикетками у ретро-стилі. До напоїв — сицилійські оливки та чипси з П’ємонту власного імпорту.

F Space

Де: вул. Івана Мазепи 10з

Бюджет: ₴₴.

Напої: Cuckold passion – 180 грн, F club sour – 180 грн, Negroni – 160 грн, комбуча суниця – 70 грн, фільтр-кава – 30 грн, комбуча шишка – 70 грн.

Деталі: коктейльний бар, secret place, знаходиться в центрі міста, авторські коктейлі від Костянтина Бойко, ексклюзивні сорти крафтового пива, легкі закуски, крамничка з товарами українських виробників BDSM атрибутики.

Недалеко від Арсенальної відкрився новий бар F Space, він задуманий як secret place для спеціальних заходів, таких як лекції з сексуальної освіти, музикальні та фетиш вечірки, клуб відкритих знайомств тощо. В закладі є авторська коктейльна карта, яку створив Костянтин Бойко (Zjincheng bar) та кілька ексклюзивних сортів крафтового пива та комбучі. До напоїв пропонують легкі закуски з нуту та сир з соусами, оливками та начос. Окрім бару в закладі також розташована крамничка з товарами українських виробників BDSM атрибутики та секс-іграшок.

Головна фото: Bar & Campar

Фото: Facebook Bar & Campari, Underhand bar, Negroni Aperitivo Bar, F Space.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi