Стартує відбір на конкурс METAXA`S TWELVE для барменів - PostEat

пошук

Стартує відбір на конкурс METAXA`S TWELVE для барменів
09-11-2020 0 4340

Партнери

Автор


2020 перевірив всіх нас на міцність. Наші сили. Наші здатності. Наше здоров’я. Наші характери.  Він закрив кордони, встановив обов’язкову дистанцію між людьми, обмежив доступ до світу, залишивши нам єдиний відкритий доступ до самих себе.

Ми зупинилися. Глибоко видихнули. Зробили свій улюблений коктейль і розпочали дослідження себе…

Проект METAXA`S TWELVE — це святкування себе в кінці складного року і себе оновлених у новому.

Дванадцять історій досліджень крутих сучасних українських барменів

Ці історії ляжуть у календар, що буде створений відомим фотографом. Вони — справжні дослідники. Вони переможці. Вони ті, хто прийняв виклик, пройшов шлях досвіду та вийшов з нього сильнішим, мудрішим і з власним рецептом коктейлю з METAXA.

Бармен, який хоче проявити всі свої таланти та взяти участь у конкурсі, має створити свій авторський коктейль, що розкриє та підкреслить ароматику METAXA 12 зірок. Після цього опублікувати пост з коктейлем на своїй сторінці в Facebook, тегнувши офіційну сторінку MetaxaUA.

Саме ти можеш потрапити на календар

Для 12 фіналістів особливою нагородою стане можливість стати Барменом місяця та увійти в офіційний календар від бренду METAXA.

А головним призом для трьох переможців стане участь у міжнародному конкурсі METAXA`S TWELVE в Афінах з можливістю відвідання Athens Bar Show у Березні 2021!

Зареєструватися та ознайомитися з повними правилами конкурсу METAXA`S TWELVE

 

Текст та фото надані партнером Metaxa

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi