Весняні коктейлі в закладах Києва: оновлення та сезонні пропозиції - PostEat

пошук

Весняні коктейлі в закладах Києва: оновлення та сезонні пропозиції
27-04-2023 0 2912


Весняні коктейлі в закладах Києва шукала редакція PostEat. Весна — традиційний сезон оновлень та ексклюзивних пропозицій від столичних барменів, які надихаються розквітом природи та презентують цікаві авторські коктейлі. Де шукати коктейлі, присвячені епохам мистецтва, якою є варіація на класичний коктейль Hemingway Daiquiri, які можна спробувати поєднання алкоголю з еспресо-тоніком та де готують щотижня новий благодійний коктейль, прибуток від якого йде на допомогу ЗСУ — читайте в добірці про весняні коктейлі в закладах Києва.

Talkies Bar

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: Межигірська, 3

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: вартість усіх коктейлів у Talkies — 280 грн.

Деталі: коктейльний бар, розташований на Подолі, інтер’єр виконаний у стилістиці ар-деко, авторські та класичні коктейлі, закуски, години роботи: пн-пт 17:00 — 23:00, сб- нд 16:00 — 23:00.

Talkies — концептуальний коктейль-бар з культурно-просвітницьким напрямом, що розташований на Подолі, зовсім нещодавно презентував нове меню, що присвячене епохам мистецтва, а саме — живопису. Art Cocktail Menu — є прогресивним та достатньо новаторським. Кожен із 12 нових коктейлів бере свій початок у певному жанрі живопису, виокремлює його головні особливості та яскраво інтерпретує це у своєму складі. Ренесанс, бароко, романтизм, сюрреалізм, імпресіонізм, реалізм, кубізм, символізм, фовізм, пуантилізм, класицизм, авангардизм — кожен із цих нових коктейлів несе на собі просвітницьку місію ознайомити з епохою та закохати в неї. Тому Talkies Bar запрошує усіх охочих доторкнутися до мистецтва або просто поціновувачів смачних та концептуальних коктейлів на нове Art Cocktail Menu. Доторкніться до минулого крізь призму теперішнього.

Podil East India Company

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Межигірська, 9

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: Iranese – 250 грн, Veneto Alexander – 250 грн, House bee’s knees – 250 грн, Chukandar, the eighth wonder – 250 грн, Konkani negroni – 250 грн.

Деталі: ресторан-бар індійської кухні, концептуальний інтер’єр, чотири тематичні зали, велика коктейльна карта, моктейлі, пунші власного приготування, домашні ферментовані напої, індійські чаї, контактна барна стійка, резерв столів.

Ресторан-бар Podil East India Company сподобається тим, хто хотів би ближче познайомитися з кухнею Індії. Меню лаконічне і при цьому різноманітне: закуски, основні страви та десерти. Щомісяця в закладі обирають штат або цілий регіон та додають у меню кілька іконічних, але маловідомих страв та напоїв з історіями. В барній карті Podil East India Company представлені авторські та безалкогольні коктейлі, пунші, домашні ферментовані напої та індійські чаї. Також в закладі є коктейль тижня, який постійно змінюється, кошти з продажу цього коктейлю йдуть на конкретну потребу на фронті.

Behind The Door

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Леонтовича, 1

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: Hemingway Taiquiri — 250 грн, Durian Mai-Tai — 250 грн, Clover Club — 250 грн.

Деталі: коктейльний бар, знаходиться в центрі міста, повноцінне меню кухні, сніданки, авторські та класичні коктейлі, парові коктейлі, години роботи: пн — ср 12:00 — 21:00 (чт — нд до 23:00).

Behind The Door — коктейльний бар в центрі міста. Заклад відкрила команда з Харкова, яка літом переїхала до Києва, згодом орендувала готове приміщення та запустила свій проект. Власники позиціонують локацію як «затишне місце за великими дверями в центрі міста». У BTD зробили акцент на смаку, кухні та бару. В меню локшина, чізбургер, тартар, паста, спринг-роли, чізкейк. До страв пропонують збалансовану коктейльну карту та світову класику. Серед новинок Hemingway Taiquiri — варіація на класичний коктейль Hemingway Daiquiri на основі рому, кокосового лікеру, маракуї, лічі, а також лайма.

Bozhevilniy Bar

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Борисоглібська, 8/13

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: Red hot chili peppers amaro espresso indian tonic ice cup — 175 грн, Getman + — 175 грн, Doubel trouble — 175 грн, Virgin tonic — 175 грн, Milf tonic — 175 грн.

Деталі: рестобар на Подолі, поєднано декілька локацій різних напрямків, бар з музикою, авторські коктейлі, лаунж-зала, «таємна кімната», повноцінне меню, сезонні оновлення, pets friendly, dj-сети, години роботи: пн — чт 12:00 — 22:00, пт — нд 12:00 — 23:00.

Рестобар «Божевільний» знаходиться у самому серці Подолу. Бар відкрили підприємці з міста Харкова, слоган закладу — as crazy as you are («Такий божевільний, як ти»). В закладі поєднали чотири локації: бар з музикою та авторськими коктейлями, залу для спокійного відпочинку зі смачними стравами, залу для компаній від чотирьох осіб та окрему «таємну кімнату». В меню закладу різноманітні страви європейської кухні, десерти від шефа, класичні та авторські коктейлі по 200 грн. Зараз в закладі з’явилось Espresso Tonic Menu: 5 алкогольних новинок, еспресо-тонік з лікером, горілкою, бренді — кожен знайде для себе свою родзинку.

THE SINNERS

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Мечникова, 5 (вхід питати в Octo Tower або Blur Coffee)

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: Charlie Chaplin — 200 грн, Masala — 200 грн, Fluffy — 200 грн, Green Blob — 180 грн, Stellar — 220 грн.

Деталі: коктейльний таємний бар, знаходиться в центр міста, закуски та основні страви, моктейлі, класичні та авторські коктейлі, години роботи: пн — чт 13:00-22:00, пт — нд 13:00-23:00

Атмосферний коктейльний таємний бар THE SINNERS знаходиться в центрі міста в невеликій кімнаті з високими 6-ти метровими стелями і панорамними вікнами. Кімната облаштована без класичної розстановки столиків і барної стійки, вся увага зосереджена на бармені та коктейлі. Серед нещодавніх оновлень у коктейльній карті з’явився класичний коктейль Charlie Chaplin та кілька авторських позицій, наприклад, Masala на основі горілки з бергамотом та спеціями.

Dzerkalo bar

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Іллінська, 20

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: Cartier — 250 грн, Milky Rum — 200 грн, Aquamarine Negroni — 200 грн, Smoky berry — 200 грн, Hentai — 200 грн, Halong Bay — 250 грн, Toma’s cocktail — 190 грн.

Деталі: коктейльний бар на Подолі, контактна барна стійка, сильний інтер’єр, понад десяток авторських коктейлів, класичні коктейлі, pets friendly.

Dzerkalo bar — це коктейльний бар на Подолі з автентичною атмосферою, де можна знайти справжній релакс від буденності. Засновники хотіли створити «живий» бар, який постійно дивуватиме гостей: починаючи з оригінальної рецептури коктейлів і закінчуючи цікавими тематичними заходами. Коктейльний бар пропонує своїм відвідувачам смачні авторські коктейлі, серед останніх 15 новинок ви знайдете Cartier (Bourbon, calvados, drambuie, aperitivo, aztec chocolate bitter), Halong Bay (Rum infused on pineapple, coconut puree, lemongrass, lime leaves, ginger, chili pepper, lime fresh), Toma’s cocktail (White cocoa liquor, beetroot scrub, lime fresh).

Головна фото: Talkies Bar

Фото: Facebook Talkies Bar, Podil East India Company, Behind The Door, Bozhevilniy Bar, THE SINNERS, Dzerkalo bar.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi