Віскі Jameson виділить понад півмільйона гривень на підтримку українських барменів під час карантину - PostEat

пошук

Віскі Jameson виділить понад півмільйона гривень на підтримку українських барменів під час карантину
10-04-2020 0 2590

Партнери

Автор


Карантинний режим в Україні вносить корективи у звичне життя. Він особливо разюче впливає на представників сфери послуг — заклади харчування та бари зачинені на час карантину або працюють лише в режимі доставок. Зокрема українська спільнота барменів опинилася на самоізоляції без можливості заробляти, займатися улюбленою справою і, як ніколи, потребує моральної та матеріальної підтримки.

Бренд Jameson, який входить до міжнародної групи Pernod Ricard («Перно Рікар»), завжди активно підтримує представників барної культури і в цей непростий для професійних барменів час хоче підтримати їх.

Аби допомогти спільноті пройти кризу, Jameson в Україні запустив соціальну ініціативу #JamesonBarAtHome в соцмережах Facebook та Instagram. Мета кампанії — закликати представників українського барменського ком’юніті не втрачати надію та позитив, продовжувати займатися своєю справою, нехай і вдома, та підтримати в цьому своїх колег.

У період з 10 по 27 квітня професійні бармени з усієї країни можуть взяти участь в активації й отримати грошові призи від Jameson — сумарно понад півмільйона гривень.

Аби взяти участь, насамперед необхідно досягнути 18 років та підтвердити своє останнє місце роботи, заповнивши анкету. Далі зняти відео з приготуванням коктейлю на основі віскі Jameson та викласти в соціальну мережу Facebook або Instagram з хештегом #JamesonBarAtHome.

У результаті активації рандомно оберуть 100 переможців, кожен з яких отримає грошову винагороду у розмірі 5 000 грн. Крім того, журі вибере 5 найкращих барменів,  які отримають суперприз — по 10 000 грн. Аби потрапити до п’ятірки, необхідно проявити більше оригінальності, ніж інші, та вирізнитися креативним підходом.

Оголошувати переможців будуть на офіційних сторінках бренду у Facebook та Instagram 17, 27 та 30 квітня. В активації візьмуть участь відео, які учасники викладуть у мережу до 27 квітня. Якщо учасник не виграв 17-го квітня (перший етап оголошення переможців), він може потрапити в 50-ку переможців 27-го квітня. Поборотися за суперприз у розмірі 10 000 грн зможе кожний учасник, незалежно від виграшу в перших етапах активації. П’ятірку переможців оголосять 30 квітня.

Ознайомитися із детальними умовами активації та взяти участь у ній можна за посиланням:  https://bit.ly/34uwjhl

 

Про віскі Jameson

Jameson — це найпопулярніший ірландський віскі у світі, що входить до ТОП-20 преміальних алкогольних брендів світу. Кожна пляшка віскі Jameson зберігає понад 230 років традицій і майстерності. Неповторна м’якість смаку віскі Jameson народжується завдяки особливій технології потрійної дистиляції, інгредієнтам та майстрам, що його створюють.  

Більше інформації про Jameson на сайті www.jamesonwhiskey.com/uk-UA/.

Jameson у Facebook: www.facebook.com/Jameson.Ukraine/.

Jameson в Instagram: www.instagram.com/jameson_ukraine/.

Головне фото Jameson Irish Whiskey

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст авторського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
 Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi