Знайомтесь, Knut Hansen — популярний у Європі німецький хенд крафт джин - PostEat

пошук

Знайомтесь, Knut Hansen — популярний у Європі німецький хенд крафт джин
05-02-2024 0 3338

ПРОМО

Автор


6 лютого в українській столиці, в культовому барі БарменДиктат, відбудеться знайомство з німецьким брендом джину Knut Hansen, що премійований численними нагородами. Компанія-імпортер та дистриб’ютор «Санте-Алко» поділиться із професійною спільнотою київських барменів філософією бренду, познайомить з представленою в Україні лінійкою та розповість про унікальний ботанікальний профіль джину Knut Hansen.

Хто такий Knut Hansen? Це легендарний німецький мореплавець, якого засновники обрали обличчям бренду. Його дух свободи, сміливість та прагнення до відкриттів стали основою для філософії бренду та втілились в унікальному крафтовому гамбурзькому джині.

Фото: надане «Санте-Алко»

Бренд німецького джину Knut Hansen заснували в Гамбурзі у 2017 році два молоді підприємці Каспар Хагедорн та Мартін Шпікер. Ідеї друзів розпочати виробництво крафтового джину передували різноманітні домашні експерименти з традиційними технологіями та бажання створити сучасний і екологічний продукт. Зараз компанія має виробничі потужності у Гамбурзі — 1500 кв. м власних виробничих площ, де і створюється крафтовий німецький джин.

Фото: надане «Санте-Алко»

Основою крафтового джину Knut Hansen став один з найшановніших в світі стилів джину  — London Dry Gin. Його особливість — в яскраво-вираженому   ароматі вмісту ялівцю та в використанні мінімуму цукру при виробництві, що і створює відчуття «сухості».  До базової ароматичної палітри «сухого» джину Каспар Хагедорн та Мартін Шпікер додали аромати місцевих квітів, трав, фруктів та овочів, які і надали джину Knut Hansen унікальності. У фінальний рецепт джину увійшли яблука сорту «Червоний Принц» з північного регіону Німеччини Альтес-Ленд, пелюстки троянд з узбережжя балтійського моря, а також огірки і базилік, які щотижня купують на місцевому ринку та ретельно відбирають.

Фото: www.instagram.com/knuthansendrygin

В процесі виробництва джину Knut Hansen використовуються високоякісні зернові спирти, які ароматизуються 14 ботанікалами завдяки процесам мацерації та редистиляції. Серед основних ботанікалів, які ви відчуєте у Knut Hansen: ягоди ялівцю, суцвіття бузини, пелюстки троянд та гібіскусу, базилік, лаванда, розмарин, м’ята перцева, яблука, огірки, апельсинова цедра, насіння коріандру та ще два секретні ботанікали.

Фото: www.instagram.com/knuthansendrygin

Окрім втілення локальних смакових профілів, джин Knut Hansen є екологічним брендом, який дотримується принципів дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Пляшки виготовлені з кераміки, як данина легендарному голландському міцному напою «Женевер», який є прабатьком джину. Кераміка екологічно чистий матеріал, який виготовляється з натуральної сировини з мінімальним впливом на навколишнє середовище, а також є повністю переробним. Пробки для пляшок виготовлені з натуральної пробки з Португалії, а упаковка для транспортування виготовлена з переробленого паперу.

Фото: www.instagram.com/knuthansendrygin

Лінійка бренду Knut Hansen в Україні представлена такими позиціями:

  • джин Knut Hansen — ідеальний для використання в освіжаючих змішаних напоях в стилі Gin Tonic та Tom Collins або в кисло-солодких сауерах. Додасть квіткових, трав’янистих та рослинних ароматів, ідеально збалансує солодкість та буде сприяти тонізуючому ефекту;
  • безалкогольний джин Knut Hansen — є чудовим зразком світового тренду на напої без вмісту алкоголю, ідеальний для різноманітних безалкогольних коктейлів та лонг дрінків;
  • слабоалкогольний преміум джин-тонік в порційному форматі.

Фото: надане «Санте-Алко»

Бренд отримав багато нагород в міжнародних конкурсах в своєму сегменті: 

-GOLD at World Gin Awards 2020

-BEST GERMAND MATURED at World Gin Awards 2020

-GOLD at Singapore Competition 2019

-MASTER at The Spirits Business 2019

-DOUBLE GOLD at SA Craft Gin Awards 2019

-GOLD at The Spirits Business 2019 (automated translation)

Висока якість, автентичність локальних смаків, свідомий підхід до виробництва та сучасний погляд на продукт роблять джин Knut Hansen яскравою позицією на ринку джинів для цінителів вишуканого алкогольного досвіду.

Де придбати Knut Hansen: новинки вже можна замовити у мережі VINO&VINO (vinovino.com.ua) та в інших маркетах країни.

 

Матеріал створено за підтримки компанії-імпортера та дистриб’ютора «Санте-Алко»

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

 

НАДМІРНЕ

СПОЖИВАННЯ

АЛКОГОЛЮ

ШКІДЛИВЕ

ДЛЯ ВАШОГО

ЗДОРОВ’Я.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi