Робота для задоволення, або Як перетворити ресторан на комфортний офіс - PostEat

пошук

Робота для задоволення, або Як перетворити ресторан на комфортний офіс
11-12-2018 0 2925


Ранок вівторка. Робочий тиждень ще навіть не думає наближатися до свого завершення, але рутина і якийсь трудовий смуток уже встигли затягти по самі вуха. Сіра погода, сірий офіс, сірі люди. Бррр…

Складно уявляти таке в сучасному світі, де більшість людей, на щастя, працює для свого задоволення і в зручному для себе режимі. Але буває по-різному, і навіть у зручному режимі та в улюбленій справі можна занудьгувати. Як розбавити тривіальність робочого режиму? Знайти комфортне місце, де працюється краще, аніж у лаконічному і трохи нудному кабінеті.

Певне, такими міркуваннями і керуються гості наших закладів, залишаючись після обіду на зручному дивані, з кальяном та чашкою чаю або кави на столі. І я обома руками підтримую таку практику (не тільки тому, що це гості моїх закладів, а я люблю, коли повна посадка). Чому? Зараз поясню.

Зміна картинки

Так, перша причина банальна, але без неї нікуди. Коли набридає працювати в офісі або вдома, найкращий спосіб зібрати себе докупи – кудись вийти. Безперечно, що в цьому «кудись» має бути все необхідне для роботи: стілець/диван, стіл, розетки, напої та їжа. Останній пункт важливий, бо працювати голодним – це злочин проти себе самого. Якщо ж на додачу в закладі ще й гарна атмосфера, спокійне освітлення та величезний вибір тютюну для кальяну – рішення очевидне.

Де впав, там і лежиш

Думаю, багатьом знайомо, як захоплює вир справ – і не встигаєш помітити, як зголоднів і саме час десь приземлитися. Розташування ресторанів у діловому центрі міста та смачні обідні пропозиції – це влучення в «десятку». Поїсти можна і за 10 хвилин, але чого поспішати, якщо стола вистачить і на ноутбук, і на щоденник, і на телефон, і на лікоть? І справді, нічого. До того ж у закладі в денні години зазвичай достатньо тихо, аби було зручно працювати, але не настільки тихо, щоб можна було заснути.

Формальні неформальні зустрічі

Так, офіс може бути лофтом із кріслами-мішками та купою зон відпочинку, але коли йдеться про ділові зустрічі або розмови з колегами, атмосфера все одно перетворюється на дещо формальну. Безумовно, інколи це на користь. Але часто робочі зустрічі краще проходять в атмосфері дружнього розслабленого спілкування зі апетитними стравами, кавою, а й нерідко – чимось міцним. Питання ж різні бувають. Тому найкраще працює той стіл переговорів, на якому є смачна їжа.

Так працюється, що аж «димить». Кальян, а не те, що ви подумали.

Працювати з кальяном – добре, тут можна було б навіть нічого не пояснювати. У нас часто сидять програмісти, і майже 90% із них після обіду замовляють собі кальян з улюбленим смаком. Для когось це спосіб розслабитися, для інших – «пальне», щоб мозок продовжував активно щось продукувати. Людям творчим кальян нерідко створює ту саму креативно-мрійну атмосферу, якої бракує в білих, сірих і навіть жовтих стінах офісу.

І наостанок – про десерт. Ну, або не зовсім «десерт».

Давайте чесно: всі ми любимо, коли нас хвалять або винагороджують. Тож, якщо ввімкнути режим «боженьки» і винагороджувати за свою працю самого себе, всі ми будемо трохи щасливішими. От закрили якийсь проект, склали сесію чи просто пережили важкий день – і заскочили на коктейль на барі. Якщо ж на цьому барі ще й пропозиції спеціальні є, то краще для всіх.

Тому не зволікайте створювати для себе комфорт упродовж робочого дня та частувати себе легким і смачним коктейлем після. Воно ж все на користь – щоб справи йшли вгору, ідеї – в голову, а втома – геть.

 

Фото надані автором. 

Автор: Максим Пустовойт, ресторатор. Співвласник ресторанів «Шишка» та «To Be» 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст авторського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки автора.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi