Робота для задоволення, або Як перетворити ресторан на комфортний офіс - PostEat

пошук

Робота для задоволення, або Як перетворити ресторан на комфортний офіс
11-12-2018 0 3600


Ранок вівторка. Робочий тиждень ще навіть не думає наближатися до свого завершення, але рутина і якийсь трудовий смуток уже встигли затягти по самі вуха. Сіра погода, сірий офіс, сірі люди. Бррр…

Складно уявляти таке в сучасному світі, де більшість людей, на щастя, працює для свого задоволення і в зручному для себе режимі. Але буває по-різному, і навіть у зручному режимі та в улюбленій справі можна занудьгувати. Як розбавити тривіальність робочого режиму? Знайти комфортне місце, де працюється краще, аніж у лаконічному і трохи нудному кабінеті.

Певне, такими міркуваннями і керуються гості наших закладів, залишаючись після обіду на зручному дивані, з кальяном та чашкою чаю або кави на столі. І я обома руками підтримую таку практику (не тільки тому, що це гості моїх закладів, а я люблю, коли повна посадка). Чому? Зараз поясню.

Зміна картинки

Так, перша причина банальна, але без неї нікуди. Коли набридає працювати в офісі або вдома, найкращий спосіб зібрати себе докупи – кудись вийти. Безперечно, що в цьому «кудись» має бути все необхідне для роботи: стілець/диван, стіл, розетки, напої та їжа. Останній пункт важливий, бо працювати голодним – це злочин проти себе самого. Якщо ж на додачу в закладі ще й гарна атмосфера, спокійне освітлення та величезний вибір тютюну для кальяну – рішення очевидне.

Де впав, там і лежиш

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Думаю, багатьом знайомо, як захоплює вир справ – і не встигаєш помітити, як зголоднів і саме час десь приземлитися. Розташування ресторанів у діловому центрі міста та смачні обідні пропозиції – це влучення в «десятку». Поїсти можна і за 10 хвилин, але чого поспішати, якщо стола вистачить і на ноутбук, і на щоденник, і на телефон, і на лікоть? І справді, нічого. До того ж у закладі в денні години зазвичай достатньо тихо, аби було зручно працювати, але не настільки тихо, щоб можна було заснути.

Формальні неформальні зустрічі

Так, офіс може бути лофтом із кріслами-мішками та купою зон відпочинку, але коли йдеться про ділові зустрічі або розмови з колегами, атмосфера все одно перетворюється на дещо формальну. Безумовно, інколи це на користь. Але часто робочі зустрічі краще проходять в атмосфері дружнього розслабленого спілкування зі апетитними стравами, кавою, а й нерідко – чимось міцним. Питання ж різні бувають. Тому найкраще працює той стіл переговорів, на якому є смачна їжа.

Так працюється, що аж «димить». Кальян, а не те, що ви подумали.

Працювати з кальяном – добре, тут можна було б навіть нічого не пояснювати. У нас часто сидять програмісти, і майже 90% із них після обіду замовляють собі кальян з улюбленим смаком. Для когось це спосіб розслабитися, для інших – «пальне», щоб мозок продовжував активно щось продукувати. Людям творчим кальян нерідко створює ту саму креативно-мрійну атмосферу, якої бракує в білих, сірих і навіть жовтих стінах офісу.

І наостанок – про десерт. Ну, або не зовсім «десерт».

Давайте чесно: всі ми любимо, коли нас хвалять або винагороджують. Тож, якщо ввімкнути режим «боженьки» і винагороджувати за свою працю самого себе, всі ми будемо трохи щасливішими. От закрили якийсь проект, склали сесію чи просто пережили важкий день – і заскочили на коктейль на барі. Якщо ж на цьому барі ще й пропозиції спеціальні є, то краще для всіх.

Тому не зволікайте створювати для себе комфорт упродовж робочого дня та частувати себе легким і смачним коктейлем після. Воно ж все на користь – щоб справи йшли вгору, ідеї – в голову, а втома – геть.

 

Фото надані автором. 

Автор: Максим Пустовойт, ресторатор. Співвласник ресторанів «Шишка» та «To Be» 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст авторського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки автора.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi