Bayadera Group відкрила перший магазин-склад прямого імпорту Wine Wine - PostEat

пошук

Bayadera Group відкрила перший магазин-склад прямого імпорту Wine Wine
04-09-2019 0 1943


Імпортер та дистриб’ютор алкогольних напоїв Bayadera Group відкрила на вул. Предславинській, 47 магазин-склад Wine Wine. Це перший магазин майбутньої мережі, де знижка на бокс напоїв від шести пляшок складатиме до -30%.

«Bayadera Group — один з найбільших імпортерів та дистриб’юторів алкогольних напоїв у Східній Європі. Раніше ми працювали з ресторанами, спеціалізованими магазинами й з супермаркетами. Тепер вирішили розвивати власну мережу магазинів-складів», — розповіли PostEat у магазині Wine Wine.

Магазин біля «Палацу Україна» — пілотний проєкт майбутньої мережі. Згодом відкриють ще близько 10 магазинів у Києві і по одному у різних регіонах України. До запуску готується інтернет-магазин, де можна буде замовити напої з доставкою.

Особливість магазину у ціновій політиці. При купівлі 1-5 пляшок діє роздрібна ціна, не дорожча, ніж у супермаркеті. Від купівлі будь-яких 6 пляшок діє гуртова ціна, яка може бути до 30% нижче роздрібної. «Ми хочемо переформатувати підхід людей до покупки вина. Щоб, замість однієї пляшки на вечерю, формували власний запас вина вдома. Мотивувати будемо ціною», — діляться стратегією у Wine Wine.

В магазині наголошують, що мають асортимент не широкий, а вибірний. Більшість категорій напоїв представлені напоями з оптимальним співвідношенням «ціна-якість». Наприклад, італійське вино з сорту «піно гріджіо» тут можна придбати за 111 грн. 

Частину пляшок марковано позначкою Enoteca Senza Nome — це ексклюзивні напої, які виготовлені в обмеженій кількості, на кращих виноградниках або іменитими виноробами. «Зазвичай ці вина можна зустріти тільки в хорошому ресторані. Деякі напої представлені лише одним ящиком і їх поява в Україні стала можливою після довгих перемовин з виробниками», — підкреслюють у магазині.

У тестовому режимі магазин-склад працює щодня з 11:00 до 21:00. Згодом відкриють авдиторію, де будуть проходити дегустації, майстер-класи та зустрічі з виноробами.

Фото: WINE WINE, Enoteca Senza Nome

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi