«Допомагаєш іншим? Допоможи й собі!». Find Refuge проведе вебінар для українських волонтерів за участі відомих спікерів - PostEat

пошук

«Допомагаєш іншим? Допоможи й собі!». Find Refuge проведе вебінар для українських волонтерів за участі відомих спікерів
21-11-2023 0 215

Партнери

Автор


22 листопада соціальна мережа допомоги Find Refuge проведе безкоштовний вебінар у форматі круглого столу “Допомагаєш іншим? Допоможи й собі” для всіх українських волонтерів.

На вебінарі йтиметься про те, як підтримувати себе, коли допомагаєш іншим.

Відомі спікери поділяться корисними порадами про фізичне та ментальне здоров’я, говоритимуть про значення волонтерства, психологію самодопомоги і підтримки інших, розповідатимуть про «здорову тарілку» і здоровий спосіб життя, дадуть відповіді на важливі питання щодо самовідновлення.

Артур Корвін Пауеллс, засновник Find Refuge: “Попри всі жахіття, крізь які зараз проходить Україна, більшість українців об’єдналися та роблять дійсно важливу справу. Ми зі свого боку хочемо щиро подякувати їм. Важливо, щоб вони не забували й про себе — якщо не допомагати собі, ефективно допомагати іншим не вдасться. Сподіваємося, що запланована нами серія вебінарів стане для цих неймовірних людей хоча б невеличкою допомогою. Адже навіть супергероям потрібна підтримка”.

Спікерами вебінару стануть відомі фахівці, які спеціалізуються на психології, нутриціології, питаннях довголіття тощо. Зокрема:

  • Анастасія Голобородько, фуд-терапевтка, сертифікована нутриціологиня, консультантка UNICEF з питань харчування.
  • Софія Рожко, сертифікована нутриціологиня, засновниця та CEO сервісу The Body School.  
  • Олександр Коляда, генетик, який входить до списку 100 світових інфлюенсерів в галузі довголіття, Longevity Expert.
  • Володимир Науменко, психолог-практик, гіпнотерапевт, міжнародний експерт з особистого розвитку, автор книги «Жінки правлять світом».
  • Діна Крилова, лікарка-ендокринолог, членкиня The European Society of Endocrinology, експертка UNICEF.

Зареєструватися для участі у безкоштовному вебінарі “Допомагаєш іншим? Допоможи й собі” можна на сторінці http://findrefuge.events

Враховуючи соціальну значущість проєкту, Find Refuge звертається до ЗМІ з проханням щодо інформаційної підтримки, аби якомога більше українських волонтерів дізналися про цей захід і змогли взяти у ньому участь.

Довідка

Соціальна мережа Find Refuge — платформа, яка з’єднує тих, хто потребує допомоги, з тими, хто може її надати. Її створено фахівцями україно-британської IT-ініціативи Project Ukraine. Започаткована до повномасштабної війни в Україні, ініціатива Project Ukraine мала на меті залучити українських IT-фахівців до роботи в інноваційних проєктах і створити в Україні аналог Кремнієвої долини. Після лютого 2022 року Project Ukraine запустила нові проєкти, які стали відповіддю на проблеми, що виникли внаслідок агресії Росії проти України. Find Refuge — один із них.

Текст та фото надані партнером.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Читайте також: 

У Києві відбудеться дводенний практичний майстер-клас «Taste of Bread and Pastry: Україна — Італія»

Цукор: різноманіття варіантів. Як купити онлайн в АТБ?

З лютого 2023 року кожен другий новий фоп в Україні відкривають жінки.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi