Клієнти SmartTouch та «Вчасно.POS» зможуть перейти на Poster за спеціальними умовами - PostEat

пошук

Клієнти SmartTouch та «Вчасно.POS» зможуть перейти на Poster за спеціальними умовами
16-05-2022 0 149

Партнери

Автор


Система автоматизації закладів Poster запропонує клієнтам SmartTouch та «Вчасно.POS» спеціальні умови для переходу на свій сервіс. З 15 травня системи обліку для роздрібної торгівлі та закладів SmartTouch та «Вчасно.POS» (група компаній EVO) припинять роботу. Своїм клієнтам компанії вже запропонували перейти на Poster у якості альтернативного рішення. 

Для того, щоб максимально спростити перехід, у Poster розробили автоматичне перенесення меню та запровадили спеціальні умови та пільговий період. Так, наприклад, клієнти SmartTouch та «Вчасно.POS» зможуть скористатися знижкою у 33% на всі тарифи Poster до 1 листопада 2022 року включно. 

Окрім цього, увесь передплачений період, яким клієнти SmartTouch та Вчасно.POS не встигли скористатися, повністю і без додаткової оплати перенесеться у Poster.

Родіон Єрошек, співзасновник та CEO Poster:

«Ми зробили так, щоб навіть у воєнний час перехід на Poster був максимально простим та швидким. Всі клієнти SmartTouch та «Вчасно.POS», а їх більш ніж 500 і вони переважно в Україні, зможуть скористатися спеціальними умовами, нашою цілодобовою підтримкою та всіма продуктами Poster – програмним РРО, застосунком для роботи з кур’єрами, продуктом для франшиз тощо».

Катерина Марусовська, керівниця сервісу «Вчасно.Каса»:

«Ми вирішили закрити проєкти POS та SmartTouch у нашій екосистемі Вчасно, щоб зосередитись на розвитку програмного продукту «Вчасно.Каса», де у нас сильніша експертиза і де ми можемо принести підприємцям найбільше користі. 

Та перед цим нам важливо було знайти на ринку компанію, яка надала б користувачам наших POS-систем найкращий продукт для автоматизації закладу, складського обліку HoReCa та вигідні умови обслуговування. Цією компанією став Poster.

Насамперед у нас схожі цінності — Poster підтримує роботу українського бізнесу і зупинив співпрацю з країною-агресором. Продукт компанії надзвичайно простий у використанні, а підтримка клієнтів —  на найвищому рівні. Також ми домовились про найкращі умови саме для наших клієнтів. Ми певні, що бізнес наших клієнтів — від невеликої кав’ярні до мережі закладів буде у безпеці і отримає новий імпульс до розвитку». 

Довідка:

Poster — українська хмарна система автоматизації для кафе, ресторанів та магазинів. Одна POS-система вирішує усі питання: каса, програмне РРО, склад, фінанси, аналітика, CRM. Poster – перша хмарна система автоматизації для закладів в Україні. Компанія заснована в 2013 році у Дніпрі. Послугами компанії на сьогодні користуються у 100 країнах світу.

Як у Poster назавжди відключили 10 000 закладів в РФ та РБ через війну

SmartTouch – хмарна cистема автоматизації для ресторанів та кафе 

«Вчасно.POS» — хмарна система управління для роздрібної торгівлі.

«Вчасно.Каса» — програмний РРО для бізнесу

Текст та фото надані партнером.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi