Мережа «Сільпо» відновлює роботу супермаркету в ТРЦ Blockbuster Mall - PostEat

пошук

Мережа «Сільпо» відновлює роботу супермаркету в ТРЦ Blockbuster Mall
15-11-2023 0 265


1 грудня 2023-го року у ТРЦ Blockbuster Mall відновить свою роботу дизайнерський супермаркет «Сільпо». Про це повідомляє пресслужба компанії.

Магазин було відкрито ще у листопаді 2019-го року. Його дизайн присвячено анімаційному фільму «Мавка. Лісова пісня», який створений українською студією Animagrad (FILM.UA Group).

У компанії розповідають, що напередодні повномасштабного вторгнення робота цього «Сільпо» була призупинена на реконструкцію. А після початку бойових дій супермаркет були змушені законсервувати.

«І ось у грудні 2023-го, після паузи «Сільпо» повертається у ТРЦ Blockbuster Mall. Супермаркет матиме торговельну площу 2100 кв.м і стане найбільшим магазином, відкритим мережею за час повномасштабного вторгнення. Тут буде розташований гастрономічний простір – фудхол з власним меню: від піци та бургерів до страв з воку й суші. У цьому «Сільпо» на гостей завжди чекатимуть спеціальні атмосферні зони: крафтові фермерські товари від «Лавки традицій», випічка від «Крафтяра», ароматні страви з кулінарії та інші», – йдеться у повідомленні.

У «Сільпо» додають, що мережа поновлює роботу супермаркету саме у той рік, коли відбулася гучна прем’єра мультфільму, і Мавка здобула феноменальну любов глядачів. Тож знову зустрітися з нею, її друзями і «Магічним лісом» можна і у супермаркеті «Сільпо». Гостей «Сільпо» зустрінуть улюблені герої: Мавка, її коханий Лукаш, друзі — Жабокиць Квусь, Лісовик, русалки Водяниця, Польовиця та Лісовиця й багато інших персонажів. Цей супермаркет є внеском «Сільпо» у підтримку та популяризацію українського кіномистецтва.

Photo credit: надані «Сільпо»

Читайте також: 

New Food Summit 2023 вперше обʼєднає корпорації, продуктові мережі, інвесторів та Food tech-стартапи

Світове виробництво вина може скоротитися до найнижчого рівня з 1961 року

Біля ТРЦ River Mall відкриють велику ковзанку просто неба

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi