Новий заклад: Dos Amigos на лівому березі - PostEat

пошук

Новий заклад: Dos Amigos на лівому березі
15-05-2019 0 1003


На вулиці Анни Ахматової, 30, розпочала роботу точка мексиканської кухні Dos Amigos. Заклад працює takeaway&delivery. Тут можна замовити їжу з собою, або попередньо зателефонувати і замовити заздалегідь на вказаний час. Також доступна функція доставки за допомогою сервісів  Uber Eats і Glovo.

У меню Dos Amigos — традиційна мексиканська їжа. Відвідувачам пропонують сім видів стартерів, зокрема тако з різноманітними начинками: з куркою, з сиром, рибою та барбекю. Крім цього, можна замовити бургери — тут їх 5 видів. Вартість тако складає 85 — 100 грн, а ціна на бургери вар’юється від 110 грн до 140 грн.

Для замовлення також доступні салати та мексиканські супи — Чилі кон карне та Тортільяс. Серед основних страв — кесаділья (100 — 110 грн), бурріто (100 грн) та фахітас (160 — 210).

Dos Amigos починали, як резиденти фестивалю Ulichnaya eda, де отримали нагороду за найкращу точку. Згодом вони відкрили у Києві два заклади: у 2016 році розпочав роботу заклад, розташований за адресою Межигірська, 9, а  у вересні 2017 Dos Amigos з’явився на вулиці Саксаганського.

Фото: Dos Amigos

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi