Новий заклад. Київ: COFFEERELIGIA - нова кавова релігія міста - PostEat

пошук

Новий заклад. Київ: COFFEERELIGIA - нова кавова релігія міста
10-06-2021 0 206


Назва: COFFEERELIGIA

Де: Льва Толстого, 17; Велика Житомирська, 38; Василя Тютюнника, 5А-Б

Формат: кав’ярня

Бюджет: ₴₴

COFFEERELIGIA – новий проєкт від засновників мережі кав’ярень 1900 – телеведучого Антона Поліщука та архітектора Олександра Пінчука. Це місце для тих, кому хочеться пити каву часто, і хто просто не уявляє себе без неї. 

«COFFEERELIGIA – це бренд-лідер. Мережа, яка пронизує кожен район міста і всі сфери діяльності жителів столиці. Мова йде про різноманітність форматів: ми не обмежуємо себе street retail‘ом, розміщенням в ТЦ або корнерами в офісних центрах. COFFEERELIGIA – це продукт, а не стіни. Ми прагнемо, щоб якісна кава була на відстані витягнутої руки, в будь-якій точці міста», — розповідають у закладі.

Кава — основний продукт бренду, тому кав’ярня дотримується високих стандартів приготування з якісного зерна та на професійному обладнанні. COFFEERELIGIA самостійно закуповує сертифіковане зерно преміумклас, тому  відвідувачі зможуть насолоджуватися відмінною кавою не переплачуючи. 

В меню будуть традиційні кавові напої на звичайному та рослинному молоці. А також декілька кавових коктейлів, рецепти яких заклад тримає поки що у секреті.

COFFEERELIGIA  – це про тих, хто самостійно прийняв «Кавову віру», так би мовити, став на ароматну кавову сторону.

В кав’ярні також додають, що за концепцією, яку розробляв засновник Олександр, на Великій Житомирській створений амфітеатр. Тут гості зможуть насолоджуватись кавою і спостерігати за життям міста через панорамні вікна.

Дещо з меню:

  • Еспресо – 24 грн
  • Лате – 45 грн
  • Комбуча – 55 грн
  • Каскара – 45 грн
  • Матча чай – 45 грн

Фото надані закладом

 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi