Новий заклад. Київ: колаборація двох брендів Ponchyk Boy х Техно Їжак в ЦУМ - PostEat

пошук

Новий заклад. Київ: колаборація двох брендів Ponchyk Boy х Техно Їжак в ЦУМ
12-09-2023 0 529


Де: вул. Хрещатик, 38 (6 поверх, фудкорт)

У ЦУМі відкрився заклад Ponchyk Boy та Техно Їжак. Засновники називають новий формат “Айфончик та Пончик”. Гостям пропонують золотий пончик Том та різноманітні аксесуари і новинки техніки Apple. “Айфончик та Пончик” – перший такий формат в Україні та світі. Зараз простір працює у тестовому режимі. Офіційне відкриття відбудеться 15 вересня.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Це вже третій заклад Ponchyk Boy, який відкрили у Києві за останні півтора року. А для Техно Їжака це четвертий великий магазин у центрі столиці. Засновник проєкту Олексій Гулий давно хотів відкрити магазин в ЦУМі. Нещодавно він дізнався про вільне місце на фудкорті і разом бізнеси придумали таку незвичну колаборацію.

“ЦУМ – це місце в серці столиці. Ми не соромимося бути помітними, тому обрали його”, – розповідає співзасновник Ponchyk Boy і маркетолог Техно Їжака Саша Жиляєв. 

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Дизайн простору розробив архітектор Микита Фіоктістов. До цього він працював над флагманськими магазинами Техно Їжака у Харкові і Києві та над закладами Улюблений дядя, ЖЗЛ, Італійська редакція та іншими.   

Корнер став першим у ЦУМі магазином з технікою Apple та аксесуарами для неї. У ньому будуть доступні усі сервіси та послуги, які пропонує Техно Їжак. Зокрема, серію авторських чохлів власного дизайну. Також засновники обіцяють спеціальні ціни свої товари. 

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

“Тут ви можете випити кави та перекусити, поки вам міняють скло на айфоні чи налаштовують новий гаджет”, – розповідають засновники. Спеціально для центрального універмагу шеф-кухар Ponchyk Boy Олексій Маурін розробив новинку – золотий шоколадний пончик Том. 

Ponchyk Boy – мережа кафе з донатами та кавою. Перший заклад відкрився у 2021 році на Золотих воротах, в центрі столиці. А зараз це мережа чотирьох кафе у Києві та Дніпрі. 

Техно Їжак – експерт з продажу гаджетів та аксесуарів. Перша торгова точка мережі з’явилася у Харкові, у 2011 році. На сьогодні їх вже понад 80. З одного магазину Техно Їжак виріс у групу компаній, до якої входять роздрібна мережа, інтернет-маркет ti.ua та портфель власних брендів аксесуарів для Apple. 

Фото надані закладом

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi