Сільпо, я люблю тебе! - PostEat

пошук

Сільпо, я люблю тебе!
13-02-2021 0 721

Автор


Завтра День Святого Валентина і наша гастроіндустрія не залишається осторонь. Нижче розказуємо про наймиліше гастрозізнання в коханні та крутий маркетинговий кейс Сільпо. 

Сільпо зробили креативну і мега мімішну маркетингову акцію, присвячену Дню Закоханих та зізнались в коханні всім тим, з ким працюють в одній сфері. 

Серія бордів з теплими словами розміщена в Києві навпроти NOVUS, Білли, Велика Кишеня, Фора, АТБ та багатьох інших.  

«Напередодні Дня всіх закоханих хочемо висловити почуття 😍
Наші серця наповнені теплом, яким так і хочеться поділитися з тими, кого ми любимо. Просто тут і зараз!

♥️ Любимо кожного нашого гостя. За ваші посмішки, які видно навіть за масками. За вашу відданість передбаченням на чеках. За те, що разом із вами так цікаво пізнавати світ смаків. Заходьте до «Сільпо», щоб на власні вуха почути слова любові — просто зараз вони лунають по нашому радіо.
♥️ Любимо кожного, хто працює в «Сільпо». Ви — герої наших днів, які трудяться щодня попри будь-які негаразди планетарного масштабу. Любимо вас за талант і наполегливість, за маленькі дива, які здійснюєте щодня. Обіймаємо і не відпускаємо.
♥️ А іноді любов зустрічається у зовсім несподіваних місцях. Ми зізнаємося у своїх почуттях «АТБ», «Біллі» та «Еко-маркету». А ще — любим «Форі», «Фоззі» і «Великій кишені», чудовим «Варусу», «Новусу», «Трашу», «Ашану», «Гудвайну», «Метро» та іншим мережам по всій Україні.

Ви всі надихаєте, зачаровуєте і закохуєте в себе. Кожен із вас заслуговує на щиру, безмежну й віддану любов.
Знайте — «Сільпо» loves You!», — написали у своїй сторінці на ФБ Сільпо. 

Фото: Сільпо

 

 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi