У Китаї запрацював перший завод із виробництва штучного м'яса - PostEat

пошук

У Китаї запрацював перший завод із виробництва штучного м'яса
28-08-2023 0 538


Шанхайський стартап CellX із виробництва штучного м’яса запустив перший у Китаї експериментальний завод. Штучне м’ясо отримують у лабораторних умовах із клітин тварин, яких не потрібно забивати. Про це повідомляє Reuters.

На честь відкриття заводу на території індустріального парку в Шанхаї було організовано дегустацію. Гостям пропонували шашлики з м’яса, яке вирощене у лабораторії, та тофу з фаршем з вирощеної в лабораторії баранини.

Перший завод CellX оснащений біореактором, який дозволяє виробляти кілька тонн культивованого м’яса на рік, заявив генеральний директор компанії Цзилян Ян. За його словами, результати роботи експериментального заводу буде використано для запуску масштабного комерційного виробництва, будівництво якого планується завершити до 2025 року. Воно вже зможе виготовляти сотні тонн штучного м’яса на рік.

Компанія планує вихід на міжнародний ринок. Ближче до кінця поточного року CellX збирається отримати схвалення регуляторів харчової промисловості США та Сінгапуру, щоб розпочати продаж свого культивованого м’яса в цих країнах, оскільки вони лідирують у світі за кількістю дозволів регулюючих органів на роздрібний продаж вирощених у лабораторії м’ясних продуктів.

Фото: REUTERS/Aly Song

Читайте також:

Франція витратить 200 мільйонів євро на знищення надлишків вина

У Великій Британії з’явився протеїновий Snickers

28 серпня відзначають Національний день червоного вина

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi