Україна вперше на конкурсі на кращого чизмонгера світу - PostEat

пошук

Україна вперше на конкурсі на кращого чизмонгера світу
13-09-2023 0 558


Засновниця та сирна експертка ProCheese — спільноти для розвитку сирної культури, створеної компанією Ardis Group, а також суддя міжнародного конкурсу World Cheese Awards Оксана Чернова вперше представила Україну на Mondial du Fromage, — повідомляють в ProCheese.

Ця французька подія — одна з найвідоміших у світі сиру та молочних продуктів, куди запрошують професійних представників сирного світу з різних країн. 

Організатори Mondial du Fromage раз на 2 роки проводять конкурс найкращого чизмонгера світу, на якому учасники повинні пройти ряд випробувань. Питання з теорії сирів, смакування продуктів наосліп, створення сирного плато з ідеєю та інші завдання — ось етапи, які визначають, хто є кращим із кращих. До участі допускаються лише ті, хто пройшов попередній відбір від організаторів — всього 16 конкурсантів з усього світу. І нарешті у 2023 році Оксана Чернова та команда ProCheese й Ardis Group додали українців до світової мапи Чизмонгерів.

На конкурсі сирна експертка представила сирне плато, ідейно пов’язане з незалежністю нашої держави. Адже з початку повномасштабної агресії росії переважною місією кожного бізнесу є відстоювати місце України на міжнародній арені у своїй галузі. 

Ось що говорить Оксана Чернова про конкурс: «Довелося проробити багато роботи, емоції переповнюють, але все пройшло недарма. Я і команда готувалися до участі півроку та нарешті Україна є і тут! Ми отримали багато слів похвали від суддів та відвідувачів. Україну тут точно запамʼятають!».

Участь Оксани Чернової у Mondial du Fromage відкриває можливість українцям надалі змагатися у світових конкурсах для чизмонгерів. Також цей досвід відобразиться в освітніх модулях сирних професій від Академії ProCheese, авторкою яких є сама Оксана. 

Представивши країну на конкурсі компанія транслює те, що українці — це не про страждання, невдачі й пригнічення. Українці — народ сили, незалежності й відданості, який завжди готовий боротися до кінця. Говорити про Україну через свою роботу та представляти її — це дати знак світу, що попри війну та її наслідки, українці працюють задля успіхів своєї країни. І такими діями продовжують наближати її до найважливішої Перемоги в наших життях.

Примітка: чизмонгер — популярна сирна професія в світі. Це професійний сирний консультант, який знається на сирах, поєднаннях і вміє правильно та ефективно працювати з продуктом і презентувати його покупцю.

Photo credit: фото надані партнером

Читайте також: 

На Київщині зафіксовано спалах африканської чуми свиней

На Черкащині печуть хліб за старовинним рецептом

У Львові відбудеться воркшоп для підприємців ресторанної сфери «Підтримка HoReCa»

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi