Вчені з'ясували, що фастфуд може знижувати IQ - PostEat

пошук

Вчені з'ясували, що фастфуд може знижувати IQ
17-11-2023 0 397


Згідно з останніми дослідженнями, які були проведені у Великій Британії, виявлено не лише прямий зв’язок між нашим харчуванням та станом органів, а й вплив на здатність мислення та вирішення логічних завдань. Це відкриття, яке описане в новій книзі під назвою «Зменшення мозку», наголошує не тільки на фізичних, а й на когнітивних наслідках вживання фастфуду. Про це пише «Wigan Today».

Дослідження показують, що фастфуд може викликати погіршення психічного здоров’я, а також призводити до зменшення розмірів мозку та зниження показників IQ. Професор Майкл Кроуфорд, автор книги, зазначає, що зміна раціону з високим вмістом вуглеводів і цукру, а не з незамінними жирами, призводить до серйозних наслідків для когнітивних функцій. Зниження IQ у середньому на сім відсотків за покоління стало результатом цього переходу, який виявився несумісним з еволюційними потребами людського мозку.

Експерти наголошують, що фастфуд, такий як жирні донер-кебаби та піци, не лише позбавлений необхідних поживних речовин, а й може призвести до погіршення когнітивних здібностей. Томас Райлі, експерт з ноотропів з компанії Nootroedge, наголошує на невідповідності сучасного харчування еволюційним потребам. Він зазначає, що, попри потенційні переваги ноотропів у покращенні когнітивних функцій, вони не здатні замінити основні поживні речовини, необхідні здоров’ю мозку.

Для запобігання зниження когнітивних здібностей та підтримки здоров’я мозку, експерти рекомендують робити раціон відповідним до біологічної спадщини людини. Це включає повернення до продуктів, багатих омега-3 жирними кислотами, таким як риба і морепродукти. Ревізія навичок щодо фастфуду також стає невіддільною частиною стратегії для збереження когнітивного здоров’я в майбутньому.

Важливо усвідомлювати, що наше харчування не тільки формує фізичне здоров’я, а й грає значну роль у роботі мозку. Без змін у нашому раціоні ми ризикуємо не лише погіршенням стану наших органів, а й зниженням здатності до мислення та вирішення логічних завдань.

Читайте також: 

Wines of Ukraine продовжує популяризувати українське вино на шведському ринку

У 2024 році «АТБ-Маркет» відкриє три пошкоджені магазини в Чернігові

Євген Клопотенко та бренд вишитого одягу Svarga випустили вишиванки «Борщ»

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi