Їж, пий, біжи: Kyiv Food and Wine Festival пройде у вихідні на ВДНГ - PostEat

пошук

Їж, пий, біжи: Kyiv Food and Wine Festival пройде у вихідні на ВДНГ
19-04-2019 0 3146

Автор


Головна фотографія: Фестиваль сиру та вина

У суботу та неділю, 20 та 21 квітня, на ВДНГ традиційно пригощатимуть смачними винами на 12-му Київському фестивалі сиру та вина. Цього року основна тема фестивалю – поєднання вина з сиром. Тому окрім винного маркету з десятками українських виноробень працюватиме ще й сирний. Крафтові сировари з усієї України зберуться на фестивалі, щоб продемонструвати свою продукцію.

Протягом фестивалю працюватиме масштабний фудкорт, школа вина, де можна буде спробувати не лише виноградний напій, а й сир, школа сабража та експозиції, присвячені історії виноробства в Україні, відбудеться устричний батл. Організатори обіцяють музичну сцену, тематичні фотозони та майстер-класи від гончарів.

Усі бажаючі можуть взяти участь у забігу KYIV WINE RUN. Пробігти треба буде 5 км, протягом усього маршруту працюватимуть піт-стопу з освіжаючою водою та українським вином. Організатори обіцяють вино у подарунок переможцям та спеціальні призи за креативні костюми.

Для участі у забігу потрібно зареєструватися. Квитки на фестиваль можна придбати заздалегідь (100 грн) або у день проведення (150 грн).

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi