Актуально після пасок: пост-святкова дієта для екстреного схуднення - PostEat

пошук

Актуально після пасок: пост-святкова дієта для екстреного схуднення
03-05-2019 0 1502

Автор


Якщо кількість набраних кілограмів лякає, а часу на поступове та правильне позбавлення від них зовсім немає, фахівці радять екстрену дієту Plank. Система харчування розрахована на два тижні і дозволяє скинути 9 кг. Найбільше вона прийдеться до смаку любителям м’яса та кави. Plank – це велика кількість білка, мінімум вуглеводів та щоденна кава. Назвати її корисною для здоров’я не можна, тому дотримуватися дієти більше двох тижнів не варто.

Дієта передбачає триразове харчування. Перекуси під забороною, хіба що можна випити несолодкий трав’яний чай, щоб врятуватися від голоду. Повністю слід виключити цукор, приправи, газовані напої, обмежити сіль.

Сніданок у Plank – це кава та невеликий бутерброд з цільнозернового хліба чи пара крекерів з цільнозмеленого борошна. Обід – зазвичай м’ясо на грилі (курка чи біфштекс), або яйця з порцією овочів чи фруктів. Вечеря – шинка або яйця (якщо їх не було на обід), овочі. І все. Щоб не зірватися, рекомендовано встановити два чіт-міли: це недільні вечері, коли можна їсти, що заманеться, але у розумній кількості.

Дієта дозволяє отримати швидкий результат, але експериментувати з нею варто лише повністю здоровим людям.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi