«Артвайнері» відкрив шампань-бар у київському ТРЦ Gulliver - PostEat

пошук

«Артвайнері» відкрив шампань-бар у київському ТРЦ Gulliver
30-03-2018 0 2602


У березні провідний український виробник класичних ігристих вин «Артвайнері» відкрив CHARTE BAR у київському торгово-розважальному центрі Gulliver. Четвертий CHARTE BAR, наймолодший представник уже популярної в столиці родини, розрахований на 52 посадочних місця і повторює класичний інтер’єр раніше відкритих закладів.

Особливістю CHARTE BAR є те, що ігристе вино продається побокально, за доступними цінами без ресторанної націнки. До кожного замовленого келиха — комплімент від закладу. На гостей бару чекають дружня атмосфера, демократичні ціни і повний асортимент ігристих вин «Артвайнері». Крім того, відвідувачі зможуть спробувати вина з Бургундії і Бордо та французький коньяк, різноманітні коктейлі та легкі закуски, а також придбати ексклюзивну продукцію — подарункове ігристе вино.

Примітно, що саме компанія «Артвайнері» стала ініціатором нової для України концепції закладів — популярних у світі шампань-барів. Такі заклади пропонують шанувальникам ігристих вин можливість дегустації найкращих різновидів ігристого в елегантній стильній атмосфері.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

«Першу сторінку в історії проекту CHARTE BAR ми відкрили у 2013 році, і вже 29 червня відсвяткуємо наше 5-річчя. CHARTE BAR є одним із ключових і найбільш ефективних каналів комунікації з цінителями ігристих вин «Артвайнері». Найближчим часом наша компанія планує відкрити один шампань-бар у Києві та ще декілька в інших містах України», — говорить Євгенія Стадник, маркетинг-директор ПрАТ «Артвайнері».

CHARTE BAR — ігриста пауза в музиці великого міста. 

Довідка: 

ПрАТ «Артвайнери» — одне з найбільших підприємств у Східній Європі з виробництва ігристих вин класичним пляшковим методом. Весь цикл виробництва в «Артвайнері» розташований на глибині понад 72 метри в підземних гіпсових тунелях, що цілий рік зберігають унікальні мікрокліматичні умови – постійні температуру та вологість.

Ігристі вина підприємства експортуються до більш ніж 20 країн світу і представлені в асортименті ON- і OFF-TRADE в Україні, країнах ближнього зарубіжжя, Центральної та Західної Європи.

На території України продукція представлена торговими марками: Krimаrt, «Артемiвське», «Крим», CHARTE, Soloking.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi