GARY’s SUPER ЧІЗ – це просто сирна революція, а не БУРГЕР! - PostEat

пошук

GARY’s SUPER ЧІЗ – це просто сирна революція, а не БУРГЕР!
07-02-2019 0 2108


Фірмовий Бургер, створений за рецептом Генадія Медведєва – власника бренду Star Burger.

На його створення було витрачено багато часу, щоб мати змогу запропонувати кожному гостю ресторанів Star Burger, класичний смак Бургерів, не додаючи жодних посилювачів смаку при їх приготвуванні.

GARY’s SUPER ЧІЗ – це крута картопляна булочка, котру ви ніде не знайдете, за рецептом відомого американського шеф-повара – Айзека Корреа. Охолоджене українське м’ясо, свіжі томати, елітний лист Бостон та справжні сири: Пармезан, Чеддер, Швейцарський сир та Blue Chеese.

Починаючи з 2013 року, дня відкриття першого ресторану мережі STAR, цей Бургер знаходиться на ТОП-вих позиціях, при виборі Бургерів у наших гостей. Бургер може вас закохати в себе, з першого шматочка, особливо, якщо ви справжній сироман!

Бургер можна взяти круглим: з картопляними булочками, квадратним: в тості або ж голим: в листях салату Бостон.

Свіжість та якість всіх продуктів протягом кожного року, які проходять 5 етапів перевірки перед початком приготування Бургерів та точність роботи команди кухарів: зберігання рецептури кожного Бургера є основою успіху при створенні Бургерів відStar Burger!

Тому, говорячи про Бургери від Star Burger, можна сміло казати, що це ЗОЖ-на тема, особливо, якщо ви обераєте Бургер голим!

Рекомендуємо спробувати фірмовий Бургер GARY’s SUPER ЧІЗ в будь-якому ресторані Star Burger!

Star Burger – Я ТВІЙ БУРГЕР НАЗАВЖДИ!

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi