Інтуїція - всьому голова: вчені розповіли, чому інтуїтивна дієта корисніша навіть за середземноморську - PostEat

пошук

Інтуїція - всьому голова: вчені розповіли, чому інтуїтивна дієта корисніша навіть за середземноморську
16-04-2019 0 1751

Автор


Вчені Евелін Требол та Еліс Реш дійшли висновку, що найкращим способом харчування для людини є інтуїтивна дієта. Вона впливає на організм навіть краще, ніж популярна у всьому світі середземноморська дієта. Експерти з харчування провели дослідження та написали книгу, у якій доводять переваги такого підходу до вживання їжі.

Основний плюс інтуїтивного харчування в тому, що ця дієта спрямована, перш за все, на боротьбу з психологічними причинами переїдання. Вчені наголошують, що інші дієти, у яких є заборони на цілий ряд продуктів, не є ефективними. Вони, на думку експертів, призводять до того, що людина набирає ще більше зайвої ваги, коли нарешті  повертається до споживання заборонених ласощів.

Пояснити різницю простими словами можна наступним чином. При правильному харчуванні людина хоче цукерку, з’їдає замість неї хлібець, потім фрукт, потім ложку меду і все одно лишається незадоволеною, тому через деякий час зривається і з’їдає цілу коробку цукерок. При інтуїтивному ж харчуванні людина хоче цукерку, з’їдає одну і на цьому зупиняється.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi