Mcdonald’s в Німеччині вперше запустив веганський бургер - PostEat

пошук

Mcdonald’s в Німеччині вперше запустив веганський бургер
07-05-2019 0 1854


З 29 квітня в усіх закладах мережі ресторанів швидкого харчування Mcdonald’s у Німеччині  мають змогу замовити бургер з веганською начинкою, у складі якого зовсім немає продуктів тваринного погодження.

«Зовсім як м’ясо, тільки без м’яса» — так описало новий бургер німецьке представництво McDonald’s. Новинка має назву Big Vegan TS. Виготовлений з суміші соєвого та пшеничного протеїну, веганський бургер зовнішньо не відрізняється від традиційного з яловичиною. Спеціалісти навіть підрахували калорійність та поживну цінність нових бургерів — вона також не відрізняється від інших бургерів.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Окрім рослинної котлети, в сендвіч додають гірчицю, кетчупом, цибулю, помідори та зелень. Веганські бургери готують в McDonald’s  окремо від інших, щоб уникнути контакту з продуктами тваринного походження.

«Ми достатньо сміливі, щоб йти новими шляхами. Незважаючи на те, що кількість веганів в Німеччині все ще відносно невелика, з Big Vegan TS ми підхоплюємо зростаючу тенденцію відмови від продуктів тваринного походження, — каже представник McDonald’s в Німеччині Філіп Ваххольц (Philipp Wachholz).

До цього у німецьких ресторанах вже був доступний вегетаріанський бургер. Котлета у ньому виготовлена суто з овочів: з моркви, брокколі, болгарського перцю, пастернаку та гороху. Але до сладу Veggie burger входили і компоненти з тваринним білком — сир і соус Ранч.

Фото: McDonald‘s Deutschland

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi