Новий Бар W XYZ - місце зустрічі трьох поколінь - PostEat

пошук

Новий Бар W XYZ - місце зустрічі трьох поколінь
11-06-2018 0 4772


У центрі міста кілька тижнів тому відкрилося нове місце з авторськими коктейлями — бар W XYZ. Це міжнародна мережа, всього в світі більше 150 барів W XYZ. Розташований на першому поверсі готелю Aloft Kiev і відкритий для всіх жителів столиці, а не тільки для проживаючих в готелі.

Назва бару означає три покоління — X, Y і Z, показує відкритість до всіх. Тут хочуть, щоб ці три покоління знайшли спільну мову. Інтер’єр бару розроблений лондонській студією дизайну та архітектури JESTICO + WHILES, проекти якої є по всьому світу. Тут можна впасти у м’яке пурпурове крісло, насолодитися музикою і невимушеною атмосферою.

Розповімо вам невеличкий секрет, в барі W XYZ є більярдний стіл, а вартість зіграти партію — 0 гривень 0 копійок, тобто абсолютно безкоштовно. Тут можна розслабитися на затишній терасі в прохолодний літній вечір, вона як оазис серед гарячих центральних вулиць. А кожен вечір п’ятниці в барі W XYZ звучить жива музика або грає DJ.

З коктейлів рекомендуємо спробувати — Dark Side і Yellow Submorine. У меню великий вибір алкогольних напоїв — більше 100 різних позицій, 12 авторських коктейлів на будь-який смак і, звичайно ж, є класика. Ціна коктейлів від 110 грн.

Чудове місце для тих, хто відкритий до нових вражень, цінує стильний дизайн і смачні коктейлі.

 

Адреса: вул. Еспланадна, 17 (вхід зі сторони Басейної)

 

Подписывайтесь на наши страницы в социальных сетях:


Tweet

Коментарi