Новий заклад: хот-доги Bistro Bistro тепер і у Львові - PostEat

пошук

Новий заклад: хот-доги Bistro Bistro тепер і у Львові
15-04-2019 0 2143


Відомі київські хот-доги Bistro Bistro тепер можна їсти і у Львові. Про це повідомив засновник закладу Ян Монастирський на своїй сторінці на Facebook. Хот-доги Bistro Bistro будуть подавати у львівській кав’ярні Punkt, що на вулиці Лесі Українки, 33.

Ян Монастирський спільно з власником закладу Punkt Костянтином Форкером планували колаборацію більше року. «Придбав за шалений костас для вас, найгурманніші та навибагливіші клієнти планети, експертизу, без якої гастрономічна столиця України не могла називатись такою остаточно, — розповідає Костянтин Форкер. — Відтепер за найсмачнішими, легендарнішими та вкрай необхідними всім хот-догами слід приходити в Punkt coffee&hot dogs».

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

У львівському закладі будуть представлені усі смаки київських хот-догів. Також розробили спеціальний львівський дог під назвою Бандерштат — з баварською ковбаскою, тушкованою капустою з пшоном, смаженим беконом з цибулею, грибним соусом та соусом з хрону.

Bistro Bistro — моноформатний заклад, що спеціалізується на авторських хот-догах. Кияни вважають їх найсмачнішими в місті. Київські точки Bistro Bistro розташовані на вулицях Франка, 27/31 і Шота Руставелі, 15.

Фото: Bistro Bistro та Punkt coffee&hot dogs

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi