Сoca Cola запускає нові неочікувані смаки - PostEat

пошук

Сoca Cola запускає нові неочікувані смаки
03-05-2019 0 3228


Світовий бренд газованих напоїв Сoca Cola запускає колекцію міксів, що будуть призначені для змішування з преміальним темним алкоголем — ромом, віскі тощо.

«Coca-Cola завжди була частиною культури та історії коктейлів, від Куби Лібре у 1900-х до одних з найкращих коктейлів сьогодення», — пояснює Ана Амура, старший бренд-менеджер Coca-Cola Великобританії.

Рецепти міксів розроблялися протягом року спільно з професійними міксологами шляхом багаторазових експериментів та тестувань. Мікси представлені у чотирьох варіантах — трав’яний, димний, пряний та деревний.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

 

Herbal Notes від бартендера Антоніо Нараньйо (Antonio Naranjo, Барселона) — квітковий терпкий мікс, що поєднує аромати лемонграсу, насіння кропу та чорнобривців.

Smoky Notes, створений бартендером Максом Венінгом (Max Venning, Лондон),  — інтенсивна ароматна суміш з димними нотками, до складу якої входить олія іланг-іланг, насіння амбретти, сухофрукти, а також спеції, перуанський та бурштиновий бальзам.

Spicy Notes, створений міксологами Адріаною Чіа (Adriana Chía, Барселона) та Піпа Гаєм (Pippa Guy, Лондон), — тепла пряна суміш цитрусу, імбиру, халапеньйо, розмарину та жасмину.

Woody Notes від міксолога Алекса Лоуренса (Alex Lawrence, Лондон) — терпка і освіжаюча суміш земляної пачулі, цитрусового юзу та базиліку.

Напої з’являться у продажу на початку червня у великих британських супермаркетах, барах та пабах, і коштуватимуть £1,50 за 200 ml.

Фото: Coca Cola

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi