У Малазії з’явилося кафе, що виглядає як малюнок - PostEat

пошук

У Малазії з’явилося кафе, що виглядає як малюнок
17-04-2019 0 2271


У Малазійському містечку Санвей відкрили концептуальне кафе, що виглядає, як малюнок. Заклад має назву 2D та спеціалізується на приготуванні популярного азіатського напою bubble tea — чай, збитий в шейкері разом з сиропом з додаванням хрумких «бульбашок».

Інтер’єр кафе являє собою поєднання японської та європейської естетики. На підлозі лежать татамі, а посеред залу стоїть велика  ванна, що імітує онсен. Чорно-біла кольорова-гама, деталізовані малюнки на стінах та довгі, закручені ніби лабіринти, коридори дозволяють відвідувачам відчути себе героями коміксу. Усі меблі розмальовані вручну.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

6 in the morning, work till now and about to start working again soon lol

A post shared by MrC (@mrc_kaizen) on

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Love it! 😍

A post shared by MrC (@mrc_kaizen) on

Оформленням закладу займалася талановита офіціантка на ім’я Yuu, що працювала у іншому закладі засновника 2D. Художниці знадобилося 1,5 місяці, щоб повністю намалювати кафе. Засновникам кафе вкрай важливо було досягти реалістичного ефекту зовнішнього вигляду. Саме тому художниця навмисне робила лінії неідеальними.

Згадуючи про віральність концепту, засновник кафе C. Пише, що «соціальні мережі — це все, тому зараз найкращий час для створення гастрономічних просторів, де люди просто не зможуть втриматись від фотографій».

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Lai, next business

A post shared by MrC (@mrc_kaizen) on

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi