Уляна Супрун закликала не дуже довіряти тому, що пишуть блогери про здорове харчування - PostEat

пошук

Уляна Супрун закликала не дуже довіряти тому, що пишуть блогери про здорове харчування
07-05-2019 0 1451

administration

Автор


Побудувати свій раціон, керуючись порадами експерта з Instagram – це так по-сучасному. Тим більше, що експертів-блогерів сьогодні на будь-який смак, хтось забороняє молочні продукти і пшеницю, хтось дозволяє картоплю і макарони, хтось закликає їсти 5 разів на день. Обирай, що до вподоби, підписуйся та виконуй рекомендації. Але в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун закликає не довіряти сліпо порадам блогерів, якими б обґрунтованими вони не здавалися та які б результати не обіцяли.

Очільниця Міністерства наводить дані наукового дослідження, проведеного вченими з університету Ґлазгоу (Велика Британія). Проаналізувавши публікації британських блогерів, дослідники дійшли висновку, що більшість із них подають неправдиву інформацію. І не просто більшість, а вісім блогерів з дев’яти пропонують своїм фоловерам неперевірені поради, видають свою думку за факти. Часто й густо інформація у блогах про здорове харчування та схуднення виявилася науково не обґрунтованою або суперечила офіційним рекомендаціям.   

Тож Уляна Супрун закликала читати лише перевірені ресурси, звертати увагу на те, чи вказує блогер на джерела своєї інформації та більше прислухатися до свого лікаря, а не інтернет-гуру.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi