Хмільна дієта: американець витримав піст на пиві та схуднув на 20 кг - PostEat

пошук

Хмільна дієта: американець витримав піст на пиві та схуднув на 20 кг
23-04-2019 0 1522

Автор


Делл Холл із Нью-Джерсі став знаменитим у соцмережах через незвичайну дієту. Американець зміг схуднути на 20 кг, замінивши їжу пивом на 46 днів. Насправді, для чоловіка це була не просто дієта. Делл витримав піст та не вживав їжі з 6 березня аж до Католицької Пасхи, яку успішно та з гарним самопочуттям відсвяткував 21 квітня.

Поститися на пиві чоловіка надихнув древній орден монахів із монастиря під Мюнхеном, які у піст вживали лише пиво власного приготування міцністю приблизно 12%. Правда, це було аж у Середні Віки, але Делл Холл довів, що такий підхід має право на існування і зараз. Упродовж посту американець зовсім не вживав звичної їжі, хоча зізнається, що неодноразово бачив її уві сні. За день він випивав 2-5 пляшок пива. Окрім цього, дозволяв собі іноді несолодкий чай, каву чи газовану воду. Додатково приймав комплекс вітамінів.

Результатами експерименту Делл поділився на своєму каналі в YouTube та на сторінці у Фейсбуці. Чоловік подякував усім, хто підтримував його та відзвітував про втрату ваги. Йому вдалося скинути аж 20 кг! Делл запевнив підписників, що його самопочуття за піст значно покращилося.  

Фото: Del Hall

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi