Внимание. На сайте действуют возрастные ограничения.

Я подтверждаю что мне исполнилось 18 лет
Перший винний фестиваль від «Сільпо» - PostEat

поиск

Перший винний фестиваль від «Сільпо»

10-05-2018 0 2128

administration

Автор


“Наш фестиваль – це велике побачення. Гості побачать тих, хто «стоїть поза полицями и пляшками». А ми, команда “Сільпо”, побачимо тих, заради кого шукаємо і привозимо ці вина. А ще на побачення приїдуть партнери-винороби мережі, без яких ці стосунки не склалися б зовсім.”

А ще це можливість визначитися, який саме стиль вина справді ваш. Організатори представлять вина так, щоб  було зручно, легко, пізнавально:

Зона ігристих вин

Тут можна порівняти більш складні традиційні брюти та легке Просекко, а ще визначитись, чи смакуватиме саме вам їх поєднання зі свіжими (гарантуємо!!) устрицями. І все це в затишному дворику на свіжому травневому повітрі)

Зона білих вин та Зона червоних вин. Саме перше питання, на яке точно знаєш відповідь – біле чи червоне? А далі все не так просто. Тому ми пропонуємо куштувати вина за сортами: якщо ви, наприклад, прихильник новозеландського совіньйону,  може бути цікаво спробувати цей сорт з інших країн і порівняти. Вибирайте стенд з вподобаним сортом та дізнавайтеся про нього більше. Або відкрийте для себе нові незвичайні смаки на стендах з рідкими місцевими сортами.

Зона рожевих вин складається з двох частин – Прованс та інші рожеві вина. Тому що Прованс — то  синонім рожевих вин, хоча в «усіх інших» також є ті, яким можна із задоволенням довірити своє літо.

Зона солодких та кріплених вин. Це – родзинка. Окрім більш знаних портвейну на хересу, там на вас чекатимуть цікаві солодкі знахідки з менш відомих регіонів.  Часто солодкі вина залишаються поза увагою і організатори хочуть це змінити.

Якщо є настрій дізнатися більше – на фестивалі проводять лекторій: 6 лекцій на різні прикладні та професійні теми. Цікаві спікери. Прості пояснення та відповіді на будь-які питання.

Окремі лекції для винних поціновувачів про знані, культові, величні вина світу. Спікери-сомельє, дегустація 5 вин в кожній лекцій. Додаткові білети можна придбати на фестивалі або онлайн, всього 12 місць на кожну лекцію. Білети ви знайдете тут.

Бар натуральних вин із запальними італійцями, фудбар та страви від Сільпо Ресто під керівнцтвом бренд-шефа мережі Марко Черветті. Вуличний формат римської кухні представить фудбокс Er Porchettaro – де спеціальне меню до фестивалю пасуватиме до вибраних вин.

І, звичайно ж, ми влаштуємо локальний магазин Сільпо, де можна придбати будь-яке вино фестивалю.

Де? Галерея “Лавра”, вул. Лаврська 7

Коли? 19 травня 11:00-22:00

Нагадування про Silpo Wine Fest в facebookтут

Всю важливу інформацію можна знайти в застосунку Silpo Fest в AppStore та Google Play.

 

Подписывайтесь на наши страницы в социальных сетях:

 Tweet

Комментарии