Як вижити фуд-сфері під час кризи? Досвід сервісу здорового харчування FoodEx - PostEat

пошук

Як вижити фуд-сфері під час кризи? Досвід сервісу здорового харчування FoodEx
14-04-2020 0 2421

FoodEx

Автор


Як вижити фуд-сфері під час кризи? Звісно, перша думка — можна піддатися паніці і скласти руки, бо що від мене залежить? Це світові настрої і я не в силах повернути минулий лад. 

Компанії, які і так робили доставку, можна вважати, нічого не втратили. В деяких випадках навіть і підняли продажі. Стосовно ресторанів — то тих, які мали доставку, можна прирахувати до першої групи, а от ті, які не мали ані своєї доставки, ані логістики зі сторони, мали чудову можливість призвичаїтися до нових обставин і розгорнути свою діяльність у виробництві їжі на доставку. Але такий крок потребує чималих зусиль. І не всі на цей момент змогли зберегти робочі місця працівникам і не втратити прибуток. 

Якщо перейти до прикладів успішних кейсів, то хочемо розповісти про антикризову стратегію сервісу здорового харчування FoodEx. Здавалося б, у компанії і так проблем не мало б бути, адже вони займаються доставкою. Але нагадаємо, що доставкою здорової їжі. Не піци та суші, а п’ятиразових раціонів здорового харчування. Тому щоб не випасти з ніші і зберегти бізнес, довелося, роблячи висновки з нових обставин, розробляти нові продукти. Ідея народилася швидко, як кажуть власники компанії Світлана та Сергій Котенко. Усього 9 днів знадобилося, щоб протестувати ідею на кухні, запустити нові продукти на сайті, повідомити в усіх каналах комунікації клієнтам про появу нової зручної на карантині та корисної їжі, налагодити безкоштовну доставку  і отримати перші замовлення!

Таким продуктом стала серія заморожених супів, смузі та хелсі боулів під назвою iceFood. Це заморожена ready-to-eat їжа, на приготування якої до вживання достатньо від 3 до 5 хвилин. Світлана та Сергій впевнені, що цей новий бізнес змінить ринок доставки готової до вживання їжі і харчові звички українців, адже новим реаліям — нові дії.

Погодьтеся, це просто мрія господині — дістала з морозилки контейнер, вкинула брикетик борщу до каструлі, додала трошки води і за 5 хвилин гарячий ароматний борщик для всієї родини на столі! iceFood наголошують, що заморожені супи — це вишукана та зручна їжа у сучасному швидкому та мінливому світі та справжня економія вашого часу. Із плюсів й ще те, що термін зберігання супу в морозильній камері 3-6 міс, тому він завжди у вас під рукою: Усі страви заморожуються за технологією Cook&Chill, яка зберігає усі поживні мікроелементи. І, звісно, щоб новий продукт був актуальним для ЗОЖ клієнтів, супи, смузі та боули не містять жодних шкідливих консервантів, підсилювачів смаків та барбників. 

Якщо з супами все зрозуміло, то які ж переваги у заморожених смузі? На першому місці — знову ж таки економія вашого часу. Тільки уявіть, що треба до магазину, вибрати фрукті та овочі, якось інтуїтивно здогадатися, що вони солодкі і буде смачно, потім притягти це все додому, очистити (“улюблений” етап усіх жінок) і нарешті розділити усі інгредієнти у правильних пропорціях і покласти у блендер! Натомість можна просто дістати з морозилки смузі, додати соку, води чи рослинного молока до блендеру, покласти туди розморожене смузі — і наші вітання, все готово, смачного! До того ж завдяки вітамінам, мінералам і природній солодкості смузі забезпечують організм людини денною нормою овочів і фруктів, а також зменшують залежність від солодощів. І до їх складу входять суперфуди, які своєю користю та поживністю підтримують імунну систему.

І наостанок про заморожені Superfood Bowl. Ця страва ідеально підходить для сніданків, оскільки дуже поживна та корисна. До його складу також входять корисні суперфуди, які захищатимуть ваш організм від захворювань. Хелсі боул — дуже смачна і поживна страва, тому її повністю вистачає на 1 прийом їжі. На той випадок, коли немає часу, а от сніданок є і чекає на вас у морозилці.

Далі FoodEx планує розробляти ряд нових смаків для iceFood, а також тестувати нові заморожені серії продуктів. Отже, виходить, що iceFood — це  подарунок собі у вигляді звільненого від походів до магазинів, підбору продуктів та їх приготування часу. А нині зайвий раз не виходити на вулицю — особливо чудова ідея в умовах карантину. 

Криза — зовсім не час складати руки, як бачите. 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст авторського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
 Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi