Винні холодильники Haier — сучасні технології у поєднанні з багаторічним досвідом - PostEat

пошук

Винні холодильники Haier — сучасні технології у поєднанні з багаторічним досвідом
22-05-2024 0 2884

ПРОМО

Автор


Парадоксально, як можна довгий час обходитись без якоїсь техніки не першої необхідності, але вже коли вона з’являється у житті, то залишається лише дивуватися, як ви раніше без неї жили. Ваш побут, відпочинок, досвід користувача буквально виходить на новий рівень. Саме така ситуація виникає у кожного, хто спробує винні шафи Haier — унікальну, преміальну лінійку холодильників від відомого світового бренду, який вже 15 років є номер 1 у світі по виробництву великої побутової техніки. 

Винні холодильники — це не просто девайси, які дозволяють тримати в одному місці всі пляшки та виставляти для них потрібну температуру. Вони ще й імітують унікальний мікроклімат справжнього льоху. Але і це не все, бо такі девайси створюють естетичний простір, атмосферу, потрібні для правильної дегустації та культури споживання вина.

Будь-який сомельє підтвердить, що у звичайних холодильниках після покупки напої можна зберігати не більше 2 тижнів. Дуже малий процент (1%) пляшок дійсно розраховані на витримку роками. Але у винних шафах Haier напої зберігаються довше, ще й у правильному положенні, щоб нічого не впливало на їхній смак та характеристики. Корок у пляшках не пересихає, бо контактує з рідиною у горизонтальному розташуванні.

Ідеальний смак завдяки ідеальному температурному режиму

Навіть якщо ви тільки починаєте свій шлях у тому, щоб розбиратися у винах, ви знаєте, як важливо для цього напою підтримувати потрібні температуру та вологість. При такому підході, смак вина буде більш об’ємним та багатошаровим. Для червоних сортів треба підтримувати 13-20 °C, для білих — 9-12 °C, просеко потребує 5-8 °C. Винні холодильники Haier дозволяють налаштовувати окремі температурні режими для різних зон. 

Умови, що потрібні для зберігання напоїв

Відсутність винного льоху — не проблема для сучасних людей, які цінують правильний смак вина. Тепер існують спеціальні винні шафи Haier, де можна не тільки задавати температуру, але й імітувати мікроклімат, вологість, забезпечити повний захист та спокій пляшок. За це відповідають такі технології:

  • Natural Airflow System — система природного повітряного потоку. Завдяки точним датчикам температури та вологості вентилятор і компресор працюють разом, щоб підтримувати ідеальний рівень вологості 50-70%, який є на професійній виноробні;
  • система антивібрації — для стабілізації пляшок без зайвих рухів під час зберігання;
  • дерев’яні полички, що не лише виглядають стильно, але й також зменшують вібрації у камері;
  • 3D-освітлення новітніми лампами, що виключають нагрівання пляшок та створюють красиве підсвічування напоїв;
  • вугільні фільтри у шафі, щоб позбутися будь-яких запахів;
  • УФ-фільтри — спеціальний шар на дверцятах, щоб промені не впливали на вино.

Також моделі від Haier підтримують віддалений доступ за допомогою мобільного застосунку hOn. Він також має функцію сканування пляшок, з якою ви отримуєте усю інформацію про напій, сорт, регіон. 

Також треба зазначити про важливі характеристики — можливість перенавішування дверцят та захист напоїв завдяку замку. Холодильники мають різні об’єми та місткість — від 42 до 247 пляшок. Але без залежності від розмірів та місткості, вони поєднують якість та інновації від бренду Haier.  

Текст та фото надані партнером.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi