пошук
Вікторія Макарова
Автор
пошук
Вікторія Макарова
Автор
Вже незабаром, 2-4 листопада, у Києві відбудеться найзначніша подія алкогольної індустрії України — виставка Wine & Spirits Ukraine 2021. Цьогорічна подія, як завжди, збере провідних виробників, байерів, дистриб’юторів та представників HoReCa з нашої країни та з-за кордону. Ми маємо ще трохи часу, щоб познайомити вас із надзвичайно цікавими виноробами і виноробними господарствами — учасниками шоу.
Засновник групи компаній Vinos de La Luz, власник виноробних підприємств в Іспанії, Італії, Аргентині та США доктор Рікардо Нуньєс — людина, що є справжньою легендою на українському винному ринку. У спілкуванні з паном Рікардо найбільше вражає те, що він, незважаючи на свій професійний досвід, статус і регалії, є надзвичайно простою й неймовірно мудрою людиною, котра щедро ділиться цими скарбами із нами. Дякуємо, докторе Нуньєс!
Ім’я: Рікардо Еміліо Фернандес Нуньєс
Виноробна компанія: Vinos de La Luz
Регіони: Рібера-дель-Дуеро, Пеньяфьель (Іспанія), Тоскана, Сієна (Італія), долина Уко, Мендоса (Аргентина), Санта-Марія, Каліфорнія (США).
Загальна площа виноградників: 220 га
Річний обсяг виробництва: 1800 000 л
Я не уявляю свого життя без моїх виноградників, моїх виноробень і без близьких людей, з якими я можу говорити про вина.
Найважче для мене – пережити те, що ми готуємо світ до того, щоб наш вид зник.
Найдорожче в житті — це любов і проєкти. Завжди потрібно мати любов і проєкт.
Якби у мене була можливість почати все знову, я б прагнув бути тим, ким я є зараз. Я маю мир з собою, всередині.
Мій настрій зараз — це очікування змін, котрі пандемія спричинить у світі.
Моя «супер-сила» полягає в тому, що я знаю, що не маю жодної супер-сили.
Справжній винороб ніколи не обманює себе щодо вина, котре він виробляє.
Мій ідеальний день — це той, що прийде завтра.
Якби мені довелося до кінця свого життя пити лише один вид вина, то це було б червоне, бажано з північної півкулі.
Найголовніше у вині – це коли той, хто його куштує, відчуває, що воно зроблене для нього. І найкраще вино — це те, що вам подобається найбільше.
Найдивнішим компліментом, який хтось сказав моїм винам, був такий: «Коли я п’ю ваш Iluminado Malbec, я відчуваю, що повертаюся до свого попереднього життя, коли я був ангелом».
Найбільш недооціненим вином є китайське … і це правильно.
Найдивнішим вином у моєму житті було вино, що зберігалося за таємною стіною в старовинному замку Монте-Мартено в італійській Умбрії. Це було у 1988 році. Ми знайшли його випадково, і ми ніколи не знали, хто це зробив —хто заховав там вино і чому. Там було заховано 21 пляшку. Ми знали, що цю схованку влаштували, швидше за все, під час Другої світової війни, тому що серед тих вин було 7 пляшок, на яких було вказано вінтаж 1942, 7 пляшок — 1943, і 7 — 1944. Це був Санджовезе (ми впевнились у цьому остаточно після дегустації четвертої пляшки зі схованки). Дивне вино з невідомою історією.
Найсмачнішим поєднанням вина та їжі, яке я пробував, був восьминіг з Альбаріньйо з іспанського регіону Ріас Байшас, спагетті з тушкованим м’ясом і Брунелло де Монтальчіно та аргентинський гриль з Каберне Франом.
Найбільш перспективним винним регіоном у наші дні є гірський хребет Анд, де виробляють вина з винограду, котрий вирощують на висоті 2000 метрів над рівнем моря.
Для винороба успіх полягає в тому, щоб створювати такі вина (не одне, а декілька вин), котрі авторитетні журі престижних міжнародних конкурсів, дегустуючи наосліп, визначали б як найкращі у своїй категорії.
Щастя для мене в тому, щоб ті, хто мене знає, і ті, хто є поруч, були щасливі зі мною.
Мій герой у світовій історії виноробства – це мій дід, який 100 років тому посадив свої перші виноградники на висоті 1100 метрів і за 20 років побудував на цій висоті цементний льох місткістю 2 мільйони літрів.
Якби моє життя було фільмом, воно б називалося «Ніколи не здавайся».
Якби мені дали необмежені повноваження та ресурси, щоб зробити внесок у виробництво вина в моїй країні, я б зробив свій внесок у перетворення виноградників, щоб вони були органічними та використовували у розробці чисту енергію. Навіть не маючи цих повноважень і ресурсів, мої виноградники і мої виноробні сьогодні йдуть таким шляхом.
Моє послання до виноробів і любителів українського вина: зараз — час України. Оберіть виноград (бажано — автохтон), котрий зміг би стати справжнім виноробним символом країни, зробіть з нього сортове вино, визначте міжнародний днем цього українського винограду і виходьте з ним на міжнародні винні змагання. Таким чином ви зможете просувати й інші українські вина відомих сортів. Це — історія, яку я прожив принаймні двічі в своєму житті, і хотів би її побачити і прожити в Україні.
Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.
Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:
Коментарi