World’s Best Vineyard Awards 2019: експерти визначили найкращі маршрути для винного туризму - PostEat

пошук

World’s Best Vineyard Awards 2019: експерти визначили найкращі маршрути для винного туризму
12-07-2019 0 2692


8-го липня відбулася перша в історії церемонія премії World’s Best Vineyard Awards. Винні сомельє та експерти, гурмани та інсайдери індустрії туризму зібралися у лондонському Банкетному домі, аби визначити найкращі маршрути ля винного туризму.

Журі розглянуло 1500 номінованих виноробень з 17 країн світу та обрали переможця. Ним стала Zuccardi Valle de Uco — аргентинська виноробня у серці долини Юко біля підніжжя Анд. Це сімейна виноробня, яку заснували у 1963 році, — зараз ним керує Себастьян Суккарді, що за версією британського авторитетного видання про вино Decanter входить у чисто 10 найкращих виноробів світу.  В 2016 році Zuccardi Valle de Uco представили архітектурний проект виноробні, який створили архітектори Том Хьюз, Фернандо Раганато і Євгенія Мора.

Аргентинську виноробню відзначили не лише завдяки унікальним теруарним винам, але й завдяки проектуванню виноробні, що побудована з місцевих матеріалів так, щоб гармоніювати з природним середовищем та відображати особливості долини Юко. Експерти назвали Zuccardi Valle de Uco «архітектурною перлиною».

Уругвайська виноробня Bodega Garzón, що розташована в департаменті Мальдонадо на півдні Уругваю, посіла друге місце — її відзначили за успіхи в області сталого розвитку. Bodega Garzón пропонує першокласну програму дегустацій, а ресторан виноробні спеціалізується на уругвайській кухні.

Сімейна виноробня López de Heredia Viña Tondonia у провінції Ріоха на півночі Іспанії отримала бронзу — її визнали найкращею виноробнею Європи. Вже протягом 150 років нею керує сім’я Лопес де Ередіа.

«Вино є відображенням навколишнього середовища, його теруару, — говорить засновник премії Ендрю Рід. — Справа не лише у самому вині; це цілий комплекс».

Загалом, найкращим винним маршрутом експерти визнали Південну Америку: у першу 10-ку потрапили дві виноробні з Аргентини, дві з Чилі та одна з Уругваю. Найбільше нагород отримала Чилі: серед 50 найкращих виноробень світу — 8 чилійських.

Традиційні виноробні регіони Франції та Італії залишилися поза першою 10-кою рейтингу. Найвищою позицією стала 16-а сходинка — її посів французький виноградник Château Smith Haut Lafitte, що поблизу Бордо. Найкращою італійською виноробнею стала Antinori nel Chianti Classico у Тоскані — у загальному рейтингу вона посіла 18-е місце.

The world’s best vineyards 2019

 1. Zuccardi Valle de Uco(Аргентина) — Найкраща виноробня у Південній Америці
 2. Bodega Garzón (Уругвай)
 3. R. López de Heredia Viña Tondonia, S.A.(Іспанія) — Найкраща виноробня у Європі
 4. Quinta do Crasto(Португалія)
 5. Catena Zapata(Аргентина)
 6. Montes(Чилі) / Clos Apalta Winery (Чилі)
 7. Rippon(Нова Зеландія) — Найкраща виноробня в Австралії
 8. Marqués de Riscal(Іспанія)
 9. Weingut Dr. Loosen(Германія)
 10. Craggy Range(Нова Зеландія)
 11. Robert Mondavi Winery(Каліфорнія) — Найкраща виноробня у Північній Америці
 12. Penfolds Magill Estate(Австралія)
 13. Viña VIK(Чилі)
 14. Weingut Tement (Австрія)
 15. Château Smith Haut Lafitte(Франція)
 16. Viña Errázuriz(Чилі)
 17. Antinori nel Chianti Classico(Італія)
 18. Opus One Winery(Каліфорнія) / Domäne Wachau eGen (Австрія).

Головне фото: Zuccardi Valle de Uco

Фото: Zuccardi Valle de UcoBodega GarzónR. López de Heredia Viña Tondonia, S.A.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi