Київські бари долучаються до доброї справи: підтримай луцьку інклюзивну сонячну кав'ярню Старе місто - PostEat

пошук

Київські бари долучаються до доброї справи: підтримай луцьку інклюзивну сонячну кав'ярню Старе місто
09-01-2020 0 1126

MVP

Автор


Сьогодні, 9 січня 2020 року в Луцьку на вул Драгоманова,11 відбулося відкриття кав’ярні-кондитерії»Старе місто«. Але це не проста кав’ярня. Це інклюзивна сонячна кав’ярня. Її відкрили молодь із синдромом Дауна разом зі своїми батьками.  Про це повідомила матір одного з працівників кав’ярні.

«Ви зможете скуштувати все таку ж ароматну каву та смачні тістечка, а ще до цього ж отримати сонячні посмішки та море позитиву від «сонячних» друзів в інклюзивній сонячній кав’ярні . Ми, мами цих особливих хлопців, довго до цього йшли -роздумували, вчилися і нарешті, можливо трохи по волі випадку, зважилися дати шанс молодим людям працювати. Все нове, потребує зусиль для його просування в нашому суспільстві, тож сподіваємось любі друзі, що саме в Вас знайдемо надійну підтримку і допомогу. Чекаємо Вас в четвер, пригощаємо кавою та гарним настроєм!» — пише Олена Мельник.

Київські бари «БарменДиктат» та «Склад» вирішили долучитися до підтримки нової інклюзивної кав’ярні-кондитерії і оголосили, що будь-яка особа, що прийде в ці київські бари з фіскальним чеком з луцької кав’ярні-кондитерії «Старе місто» на суму більше 100 гривень, отримує бонус у 300 гривень, який можна буде одразу використати в барах.

Редакція PostEat вітає таку соціальну ініціативу та пропонує іншим закладам долучитися до підтримки інклюзивних закладів, які самотужки борються з проблемами соціалізації та працевлаштування «сонячних» людей.


Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi