Конкурс Shots Speedmix в барі "СКЛАД": як це було та хто переміг? - PostEat

пошук

Конкурс Shots Speedmix в барі "СКЛАД": як це було та хто переміг?
20-06-2019 0 2689


19 червня 2019 року в барі СКЛАД вперше пройшов челендж барменів зі швидкого та якісного приготування напоїв під назвою Shots Speedmix. У конкурсі взяли участь 11 барменів із ресторанів та барів Києва й Одеси. Хто переміг та отримав винагороду — 15 000, читайте у нашому матеріалі!

Правила конкурсу Shots Speedmix надзвичайно прості. Барменам треба приготувати напої В-52, Galiano hot shot, Medusa, Green Mexican, Aperol Spritz, Kamikaze, Melon ball, «Ебанитку», а також порцію еспресо і відкрити пиво. Усе це потрібно було зробити швидше та акуратніше за суперників. Не можна користуватися джиггером — тільки вільний налив. 

За головний приз конкурсу — 15 000 гривень змагалися 11 барменів:

 • Антон Гапонов (Sabaneev, Одеса)
 • Андрій Фесенко (СКЛАД, Київ)
 • Степан Маринюк (Hendrick’s bar, Київ)
 • Маруся Окучинська (NĂM • Modern Vietnamese Cuisine, Київ)
 • Станіслав Шальнєв
 • Юля Чепелюк (Hendrick’s bar, Київ)
 • Алла Кононенко («Прага», Київ)
 • Євген Таняшин («БарменДиктат», Київ)
 • Андрій Тростенок (MUST, Київ)
 • Олександр Ковтун (BARVY, Київ)
 • Ростислав Дивульський (WHISKY CORNER, Київ)

Перемогу у конкурсі та нагороду в 15 000 грн здобув Степан Маринюк (Hendrick’s bar, Київ)

«Мені дуже сподобався конкурс, я вперше брав участь у змаганні, де готувати потрібно на швидкість, це була реальна перевірка навичок! Емоції під час процесу були зовсім іншіими, відрізнялись від тих, які я отримував під час інших конкурсів, де ти розмірено готуєш свій коктейль і розповідаєш про свою ідею та історію напою. А цього разу, стоячи за стійкою, я ніби був у невагомості, почуття часу втрачається. Навіть не чув музики, що грала на всю залу! Хочу відмітити, що атмосфера була дуже душевною, як і завжди. Природно: всі хотіли перемогти, але там ця конкуренція не відчувається, всі підтримують один одного, бо прийшли в першу чергу провести класно час і показати себе! Чесно кажучи, я вирішив взяти участь у конкурсі, бо дуже вже хотілося поїхати відпочити на море. Тому був щасливий, що переміг!» — прокоментував свою перемогу Степан Маринюк. 

«Усі конкурси, які проводять у «БарменДиктат» або «СКЛАД», робляться з метою дати можливість проявити себе бармену. Адже в повсякденній роботі бармена будь-які оцінки його роботи суб’єктивні. Наприклад, «в запарі» розгорнути на всю міць свою харизму неможливо. Або якщо ти красива дівчина, то тобі можуть багато прощати, запевняючи, що ти хороший бармен. Коли ти піднімаєшся на сходинку вище, твоя успішність вже залежить від людей, які працюють в твоєму підпорядкуванні, і від того як якісно вони роблять свою роботу. А будь-який конкурс — це історія тільки про тебе ітвої вміння. Наприклад, завдяки Speedmix перевіряють вміння розпланувати свою роботу заздалегідь — куди що поставити  на станції, що за чим готувати, зробити чи ні якусь подачу або гарніш, ну і заспокоїти нерви, звичайно. Незалежно від результату після закінчення ти завжди розумієш, що тобі потрібно відточувати — швидкість, подачу, вміння зосередитися і так далі. Ми вирішили зробити спідмікс з багатьох причин. Перша — а чому б і ні? Ми — шотовий бар і, звичайно ж, нам цікаво популяризувати історію про шоти, та й цифра в 47 тисяч випитих шотів за півтора року говорить, що у нас все виходить. По-друге — вміння швидко і якісно готувати дуже важливе для будь-якого бармена, це те, що повинні вміти всі. То чому б не протестувати українських барменів на це вміння? Ну і це видовищно звичайно ж. У судді ми запросили Вітю Правосудова, Макса Матушкіна, Тимура Дорофєєва та Кирила Кислякова. Насправді, як і багато інших змагань, конкурс пройшов  на нервах і дуже швидко, як для учасників так і для організаторів. Начебто довго-довго готувалися, а потім — раз, і все закінчилося. Але все вийшло круто, і ми прийняли рішення розвивати його далі і зробити щорічним. Провівши Shots Speedmix, ми відкрили особистий літній сезон конурсів. Ось сьогодні видихаємо і п’ємо ігристе, а вже завтра починаємо планувати новий конкурс, який, думаю, пройде в 20-их числах липня. Слідкуйте за новинами!» — прокоментувала бар-менеджерка «СКЛАД» Ірина Радченко. 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi