Kyiv Whisky — must-visit подія для поціновувачів культури віскі - PostEat

пошук

Kyiv Whisky — must-visit подія для поціновувачів культури віскі
19-03-2024 0 3046

Партнери

Автор


Поціновувачі культури та естетики віскі!

Творці культового Barometer International Bar Show готують для вас

унікальну must-visit подію 6-7 квітня – Kyiv Whisky

Kyiv Whisky – дводенна освітньо-професійна подія, присвячена культурі та філософії споживання віскі, яка стане довгоочікуваним місцем зустрічі як представників індустрії міцного алкоголю, так і шанувальників цього благородного напою.

Місія заходу – стати платформою з просвітницькою складовою, яка об’єднає професіоналів індустрії, ком’юніті та поціновувачів віскі задля створення якісного дозвілля та унікального освітнього простору з корисним нетворкінгом.

KWF має на меті розвивати індустрію, підтримувати фахівців та надавати доступ до експертних знань, культивуючи обізнаність та свідомість у споживанні алкоголю, а також повагу до культури, історії та філософії такого унікального напою, як віскі.

Віскі – напій дуже багатогранний, про який можна говорити годинами. Кажуть, що назва «whisky» походить від кельтського словосполучення uisque baugh (або uisce beatha), що приблизно перекладається як «вода життя». А ще, що у світі щосекунди продається 30 пляшок шотландського віскі. У Kyiv Whisky плани майже такі ж амбітні, адже події є що запропонувати відвідувачам, а саме: 

  • понад 100 видів віскі (із лімітованими та ексклюзивними пропозиціями);
  • Whisky Zone – 2000 м² вишуканості, стилю та смаку;
  • освітні та дегустаційні зони (Professional Tasting Rooms, Speed Tasting Rooms, Premium Tasting Room);
  • Cocktails Zone – пантеон найкращих барів країни, який обіграє віскі і підсвітить його довершені грані.

Тож запрошуємо вас на цю унікальну, освітню та смачну (…солодову, пряну, медову, торф’яну – up to you) подію. Приходьте колекціонувати смаки, відтінки і аромати та пізнавати чаруючу індивідуальність Його Величності Віскі разом з нами! 

Квитки на подію за посиланням і побачимось 6-7 квітня в Києві!

 

Важливо зазначити, що організатори Kyiv Whisky, а саме експерти подій гостинності – компанія Hoteliero, зробили невід’ємною частиною своїх подій благодійну допомогу та підтримку тих, завдяки кому є змога проводити наші заходи. Hoteliero підтримує Superhumans Center – 50% прибутку від продажу квитків на KWF, а також 100%  прибутку від всіх інтерактивів KWF передаються на підтримку Superhumans Center. Тож, відвідуючи KWF та інші події Hoteliero, ви допомагаєте пацієнтам Центру. У цій синергії, всі разом, ми розвиваємо індустрію та робимо маленькі добрі справи для підтримки великих людей нашої країни. 


Текст та фото надані автором.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi