Найкраща команда бару в Україні за версією Ukrainian Bar Awards - PostEat

пошук

Найкраща команда бару в Україні за версією Ukrainian Bar Awards
15-06-2020 0 1119


Переможців першої Української Барної Премії 2020 оголошено 28 квітня, було визначено лідерів незалежного голосування у 17 номінаціях.

Редакція PostEat розповідає про загальну кількість учасників в кожній номінації, фіналістів в номінаціях та розкриває кількість отриманих домінантами балів.

У цьому матеріалі розповідаємо про фіналістів номінації «Команда бару», партнером номінації є Becherovka.

В номінації «Команда бару» представлені бари, команда яких злагоджено працює в барі, представники якої беруть також активну участь в житті та розвитку барної спільноти України, просувають свій бар та барну індустрію України.

Загальна кількість номінантів: 61 заклад з 12 міст України: Вінниця – 1, Дніпро – 3, Запоріжжя – 1, Івано-Франківськ – 1, Київ – 34, Кропивницький – 1, Львів – 3, Миколаїв – 1, Одеса – 8, Тернопіль – 2, Харків – 5, Чернівці – 1.

ТОП-10 барів номінації «Команда бару»

Переможець номінації — Bar Baczewski

Кількість голосів: 74

Де: м. Львів, вул. Шевська, 8.

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: «Гречна Маргарита» – 130 грн, Batida – 120 грн, «Квітковий артес» – 130 грн, Just in Lviv – 150 грн.

Деталі: коктейльний бар, належить до спільноти Kumpel’ Group («Кумпель», «Кафе 1», «Штрудель Хаус», «Голодний Микола»), авторська коктейльна карта та великий вибір наливок, бренд-бармен Іван Зелик, автентичний інтер’єр початку ХХ століття.

Bar Baczewski — це коктейльний бар з авторською коктейльною картою, унікальними наливками та настоянками, обідами та вечерями зі стравами нової галицької кухні та автентичним інтер’єром початку XX століття. Концепція бару органічно перетинається двома часовими проміжками — в Bar Baczewski відновлюють стародавню культуру Галичини початку XX століття та модернізують її спадок. При створенні коктейлів команда барменів на чолі з Іваном Зеликом надихається старовинними рецептами та захоплюючими легендами Львова.

Parovoz Speak Easy

Кількість голосів: 71

Де: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 19.

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: Revolvita – 210 грн, Royal Hawaiian – 230 грн, Lucien Gaudin – 210 грн, Parovoz Bloody Mary – 210 грн.

Деталі: speakeasy бар, знаходиться в центрі міста, авторські коктейлі, бартендери переможці багатьох змагань і конкурсів, школа міксології, послуги виїзного коктейльного обслуговування для проведення закритих вечірок.

Parovoz Speak Easy — один з кращих столичних барів, який почав свою історію з 2002 року. Знайти бар з першого разу досить непросто — він знаходиться в підвалі кінотеатру «Київ» і не позначений вивісками. Інтер’єр бару виконаний в стилі стімпанк, а концепція являє собою класичний американський speakeasy з контактною барною стійкою. У Parovoz Speak Easy подають страви європейської кухні, а також класичні коктейлі, авторські твісти і безалкогольні напої.

Beatnik bar

Кількість голосів: 65

Де: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 23.

Бюджет: ₴₴. З меню можна ознайомитись у закладі.

Деталі: коктейльний бар, знаходиться в центрі міста, співвласники закладу Микола Голотін (Parovoz Speak Easy) та Тетяна Брауде, класичні та авторські коктейлі.

Beatnik bar — це заклад у форматі secret place і звичної вивіски у нього немає. Щоб потрапити до бару, треба зайти у двір біля кафе «БПШ» (під вивіску салону краси Barhat) та знайти чорні двері з ліхтарем. Спершу Beatnik bar відкрився у Харкові у 2017 році та запропонував гостям концепцію атмосферного бару з авторськими коктейлями. Восени 2019 року команда харківського бару Beatnik bar переїхала в Київ та перезапустила заклад біля станції метро «Площа Льва Толстого».

Hendrick’s bar

Кількість голосів: 64

Де: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 42.

Бюджет: ₴₴. Закуски (59–188 грн), основні страви (208–268 грн), десерти (62–78 грн).

Коктейлі: Nevermore – 162 грн, Kao Colada – 188 грн, H&H Negroni – 188 грн, Ajna Sour – 248 грн.

Деталі: коктейльний бар, меню кухні, авторські та класичні коктейлі з усього світу, майстер-класи.

Hendrick’s — хоча і не секретний, але прихований від сторонніх очей, атмосферний бар на тихій київській вуличці. Місце для істинних шанувальників барної культури і тих, хто добре знається на коктейлях. Особливої поваги та уваги заслуговує команда барменів, що дивує публіку за стійкою Hendrick’s. Тут під керівництвом переможця World Class Ukraine 2017 Надіра Кучкарова працюють справжні віртуози міксології, що регулярно беруть участь у головних конкурсах барної індустрії.

Loggerhead

Кількість голосів: 63

Де: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 1.

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі (з меню доставки): Rebis – 150 грн, Rubedo – 150 грн, Citranitas – 150 грн, Albedo – 150 грн, Nigredo – 150 грн.

Деталі: бар формату speakeasy, знаходиться в центрі Києва, шеф-бармен Артем Скапенко, дизайн інтер’єру — дизайн-студія YOD, один з найпопулярніших барів Києва, контактна барна стійка в центрі залу, жива музика, інтер’єр у темних тонах.

Loggerhead — це бар формату speakeasy в центрі Києва. Це означає, що заклад не так вже й просто знайти за вищевказаною адресою. Гостям, які бажають відвідати Loggerhead, варто орієнтуватися на двері в електрощитову, це і є вхід до закладу. Дизайн інтер’єру закладу розробляла дизайн-студія YOD. У барі є контактна барна стійка в центрі зали. В барній карті закладу представлені авторські коктейлі, зараз спробувати коктейлі від Loggerhead можна замовивши доставку.

Benedict daily bar

Кількість голосів: 60

Де: м. Харків, вул. Сумська, 80.

Бюджет: ₴₴. Закуски (65–139 грн), салати (85–160 грн), хот-доги (90–135 грн).

Коктейлі: Pedro Manhattan – 170 грн, Suzie – 150 грн, Bunny Hugs – 140 грн, Sonic Martini – 200 грн.

Деталі: daily bar, індустріальний інтер’єр, страви європейської та американської кухонь, барна карта, авторські та класичні коктейлі, сніданки, жива музика, резерв столів.

Benedict daily bar представляє бари Харкова, де не просто подають коктейлі — тут панує джазовий настрій і дружня атмосфера. Лінійка коктейлів дуже різноманітна: спробувати можна не тільки класику, а й авторські розробки команди. Цікавий вибір хот-догів підійде до улюблених коктейлів, а різноманіття супів і смачні м’ясні стейки є приводом заглянути сюди на обід і вечерю.

The Fitz

Кількість голосів: 58

Де: м. Одеса, вул. Катерининська, 6.

Бюджет: ₴₴.

Коктейлі: Bora-Bora – 199 грн, Cannes – 219 грн, Hawaii – 199 грн, Haiti – 199 грн.

Деталі: коктейль-бар, знаходиться в центрі Одеси, концептуальний інтер’єр, контактна барна стійка; в коктейльній карті представлені коктейлі з різних куточків світу, dj-сети, тематичні вечірки, проводяться барні конкурси.

The Fitz — один з найкрасивіших і атмосферних барів Одеси, дизайн інтер’єру якого розробив Денис Беленко. В коктейльній карті бару The Fitz представлені авторські коктейлі від шеф-бармена закладу Federico Pasian. Тут часто звучать Dj-сети, проводяться тематичні вечірки і барні конкурси. Щоб потрапити в заклад по п’ятницях і суботах, варто подбати про бронювання столика, так як локація є однією з найпопулярніших в місті.

ZELDA BAR

Кількість голосів: 54

Де: м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 26.

Бюджет: ₴₴₴. Страви (58–360 грн), коктейлі (200–370 грн).

Коктейлі: Absinthe Sour Zelda – 220 грн, Absinthe  Gimlet – 220 грн, Sazerac – 250 грн, Absinthe Old Fashioned – 220 грн.

Деталі: концептуальний абсент-бар, континентальна авторська кухня, більше 30 видів абсенту, Zelda кейтеринг.

ZELDA BAR — перший в країні концептуальний абсент-бар, названий на честь дружини американського письменника Ф. С. Фіцджеральда — Зельди Сейр. Інтер’єр бару створений у стилістиці 20-х років минулого століття. У ZELDA BAR об’єднали чотири види мистецтва: міксологію Василя Шилофоста, кулінарію шеф-кухаря Євгенія Зіпера, щиру гостинність і ювелірну майстерність бренду AGANA jewelry, шоу-рум якого функціонує в барі. В ZELDA BAR міксують авторські коктейлі, особливу увагу рекомендуємо звернути на коктейлі з абсентом.

Old Pal

Кількість голосів: 53

Де: м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 3а.

Бюджет: ₴₴. Закуски (45–135 грн).

Страви: хот-дог з цибулевим джемом та соусом блю-чіз – 110 грн, сендвіч з рубленою яловичиною та сиром чедер – 135 грн, картопля фрі з пармезаном – 45 грн.

Коктейлі: Hugo – 160 грн, Asian Sour – 140 грн, China Town – 150 грн, Cocaine – 150 грн.

Деталі: коктейльний бар, лаконічний інтер’єр, стисле меню стартерів та закусок з різних кухонь, меню take away.

Old Pal — стильний бар, де гармонійно поєднуються вишукані коктейлі та прості закуски. Це локація, де приємно відпочивати з друзями, насолоджуючись атмосферою і напоями від майстрів барного мистецтва. Коктейлі можна випити в закладі або замовити із собою з меню take away. В якості закусок пропонують хот-доги, сендвіч та картоплю з пармезаном.

БарменДиктат

Кількість голосів: 52

Де: м. Київ, вул. Хрещатик, 44.

Бюджет: ₴₴. Холодні закуски (100–400 грн), паста (160 грн), десерти (100 грн).

Напої: Tickle Bals – 220 грн, Linda – 220 грн, Bad Papa Sour – 200 грн, Kraken – 260 грн.

Деталі: бар з ексклюзивним асортиментом алкоголю, найбільша барна стійка в Україні, середня цінова політика, концептуальний інтер’єр, в барі проводяться змагання барменів і барні конкурси, multi-сuisine, постійні оновлення коктейльної карти, в п’ятницю і суботу працює до 06:00.

«БарменДиктат» — бар з найбільшою барною стійкою в країні та ексклюзивним для ринку України асортиментом алкоголю. За стійкою працюють переможці українських та міжнародних конкурсів барменів, а сам бар став популярним майданчиком для проведення професійних змагань. Коктейльна карта бару вельми різноманітна і постійно оновлюється — в ній представлено понад три десятки класичних та авторських коктейлів.

Фото: Facebook Bar Baczewski, Parovoz Speak Easy, Beatnik bar, Hendrick’s bar, Loggerhead, Benedict daily bar, The Fitz, Zelda bar, Old Pal, БарменДиктат.

Матеріал підготовлено за підтримки Ukrainian Bar Awards

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi