«Однодумці» — коктейльний бар та магазин вінілових платівок на Гончара - PostEat

пошук

«Однодумці» — коктейльний бар та магазин вінілових платівок на Гончара
13-10-2022 0 2954

Партнери

Автор


«Однодумці» — це новий бар навпроти Скверу київських інтелігентів, що на вулиці Олеся Гончара. Засновники закладу під одним дахом відкрили бар та магазин вінілових платівок.

Святкове відкриття плейсу мало відбутися ще 26 лютого, але всі плани були зруйновані війною. Все ж таки заклад відкрили на початку травня, спочатку в формат «вініл та кава», а вже за місяць додались коктейлі та вино.

Сьогодні в барі можна не тільки випити, але й смачно поснідати. До речі, сніданки подаються тут «з ранку й до ночі».

Назва закладу «Однодумці» обрана не просто так — в неї вкладена думка про синергію, єдність, любов та відданість не лише своїй справі, але й людям; бажання ділитися своїми знаннями та досвідом з іншими і вбирати його з них.

В закладі регулярно проводяться різноманітні івенти, лекції, майстер-класи та благодійні маркети. Крім того, на вихідних тут можна насолодитись живою музикою: попом, джазом, фанком, блюзом.

А після спуститись в магазин платівок та поповнити собі колекцію. Або ж якщо ви новачок та не знаєте з чого почати свою «аудіофільську подорож», меломани-консультанти вам допоможуть. В колекції магазину більше 1500 платівок і вона поповнюється 2 рази на місяць.

Ще однією фішкою закладу є авторські музичні коктейлі. Тут точно знають які на смак Nevermind, AM, Purple Rain та Sweater Weather. Тож новий експірієнс вам гарантований!

Адреса: вулиця Олеся Гончара, 4

Телефон: +380684827155

Instagram

Текст та фото надані автором.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi