Подільський бар TALKIES запускає нове коктейльне меню, яке присвячене зіркам - PostEat

пошук

Подільський бар TALKIES запускає нове коктейльне меню, яке присвячене зіркам
12-09-2022 0 897

Партнери

Автор


Команда Talkies з року в рік поєднує барну культуру з мистецтвом, таким чином, надаючи авторським коктейлям особливий сенс і смак. Всі попередні меню TALKIES були про: музику, картини, поезію, кіно. На цей раз вони відчули, що хочуть піти далі.

Чому саме знаки зодіаку?

21 століття – століття технічного прогресу та Астрологія – це одна з актуальних та спірних тем теперішнього часу. Наука? Практика? Чи дійсно може сказати щось про майбутнє? Чи довіряти гороскопам?

Всі ці питання поки що не мають точної відповіді і ми щиро сподіваємося, що незабаром вони знайдуться, але поки що залишаємо цю справу вченим.

Бартендери у свою чергу дають можливість, вже на усталених розуміннях та особливостях знаків зодіаку спробувати Стрільця на смак. Або ж, наприклад, Водолія.

Чому 13 знаків?

Існує думка, що тринадцятий знак зодіаку, він же Змієносець, існує. Для Talkies це ще один привід проявити себе у творчості та створити неймовірно смачний коктейль.

Як ви ототожнили коктейлі та зірки? 

Краще розібрати на прикладах:

Sagittarius

Стрільці – цілеспрямовані, щирі та щасливі люди з різноманітним колом захопленостей. Завжди прагнуть досягти балансу та рухатися до мрій. Тому і в нашому напої є баланс між смаками та поступова їх зміна. Поєднуючи прості інгредієнти, які удосконалені часом, отримуємо у фіналі щось особливе та багатогранне.

Склад: мікс джину на основі бомбей сапфір настояний на квітах, сухий вермут, білий біттер, ягідний джин, апельсиновий біттер, журавлинний біттер.

Стрілець вийшов міцний, збалансований, зі смаком ягід, квітів і сухості, що поступово змінюють один одного, має довгий та приємний післясмак.

Pisces

Риби – ніжні особи, які вміють балансувати між духовним та матеріальним світом. Люди, які люблять красу, неординарність та цікавляться експериментами, але часом вони дуже нерішучі. Ми зважилися за них, створивши простий, цікавий напій, незвичний у поєднанні, але здатний добре розкрити внутрішній світ як напою, так і людини.

Склад: настояний на морській капусті мікс рому на основі бакарді карта бланко, фіалковий лікер, апельсиновий лікер, абрикосовий кордіал, сауер мікс, шоколадний біттер, замінник білку.

Риби вийшли середньої міцності, кисло-солодкі з яскравим смаком фруктів, морької капусти, має приємний післясмак шоколаду, фіалки та абрикосової кислинки.

Ophiuchus

Змієносець — новий знак, тому складно визначити його характеристику як трав’яний чи свіжий. Люди під цим знаком мають свою місію. Вони як ліки для цього світу. Дуже суперечливі, для когось приносять благо, комусь – розбрат. Вдачливі, цілеспрямовані, привабливі.

Склад: мікс рому на основі бакарді карта бланко, кашаса, абсент, огірковий кордіал, сауер мікс, м’ята.

Змієносець вийшов середньої міцності, питний, свіжий, смак огірка та кавуна, трав’яний післясмак.

Aquarius

Водолій, як дві його чаші, наповнені полярними рідинами, так і в нашому напої кисле та солодке змішується в одне ціле. Суперечливість у вчинках та впевненість у завтрашньому дні. Уміння зібрати навколо себе різних людей та організувати комфорт для всіх. Той самий знак зодіаку, що живе за своїми правилами і здатен бути легким, як повітря, у смаку та в житті.

Склад: сухий вермут настояний на норі, кашаса, херес олороссо, трав’яний лікер, сливовий біттер, сауер мікс, мигдалева піна

Водолій вийшов середньої міцності, кисло-солодкий, смак норі, овочів, фруктів та горіху. напій який придасть легкості.

Gemini

У коктейлі поєднується двоє близнят — текіла і мескаль, як і дві зірки в узголів’ї сузір’я. У близнят мінливий настрій, вони легко все розуміють, обожнюють суперечки та веселощі, як і коктейль, який поєднує у собі легкий аромат та смак, що змінюється від сиру до димної груші з відтінками горіху.

Склад: текіла настояна на лимонній цедрі, мескаль, грушевий сироп, херес олороссо, сауер мікс, піна з сиру дорблю.

Близнята вийшли легкі, фруктові, свіжі, з горіховим присмаком, приємною кислинкою, солоністю та зі смаком сирної піни.

Що робити зі скептиками?

Бар не гарантує, що смак коктейлю твого знаку відобразить саме твій характер. Це тільки їх бачення, яким TALKIES хоче поділитись з тобою. З кожного коктейлю нової карти 20% прибутку ми будемо передавати в фонд Shields Ukraine. Разом до перемоги!

Адреса: вул. Межигірська, 3/7

Телефон: +38098 963 05 17

Текст та фото надані автором.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi